Sayfa 476/538 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Bu arada eğer görüyorsa 666’ya selam vermek isterim. Geç oldu, ama anladım onu.

2.  Alıntı Originally Posted by BEAUVOIR Yazıyı Oku
    Not: 51 diyip duruyoruz ama aslında 51de değil de, 30-40 arası satmayarak hata yaptık. Oyak Levent’i ödüllendirdiğinde biz de kaçmalıydık.
    35'ten malı verdiydim. uyarılarımı da yaptım, birileri blokla geç demesine rağmen. artık dudumla bir hissedeyiz, ama dudumuzun arkasında olacaz...biz de destek tek defa olmaz sonra zevki çıkmıyor borsanın...

3. Güzel bir deneyim oldu

Çok kazandım ve çok kaybettim.

Hektaş başlığında yazmak, sizlerle konuşmak güzeldi. Hakaret bile edildi bana gülüyorum düşününce..

Coşkuyu paylaşarak da kendi başımızı daha fazla döndürdük.

Saçma bir kutuplaşma yaşandı.

Bu başlıkta kimsenin kötü niyetli olmadığını düşünüyorum.

Neyse çok uzattım. İyi haftasonları herkese.

4. Madem artık bu hissede kimse kalmadı, burası Hektaşzedeler buluşma kıraathanesi olsun. Herkes içini döksün.

Satanlar ne aldı, ne almayı düşünüyor?

Yeri geldi her gün tavan giden, her ay ortalama %10 giden bir Hektaştan sonra yılda %50 giden bir hisse bizi tatmin eder mi? Ne yapmalı nasıl etmeli?

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Madem artık bu hissede kimse kalmadı, burası Hektaşzedeler buluşma kıraathanesi olsun. Herkes içini döksün.

Yeri geldi her gün tavan giden, her ay ortalama %10 giden bir Hektaştan sonra yılda %50 giden bir hisse bizi tatmin eder mi? Ne yapmalı nasıl etmeli?
    sattığımla %200'e yakın para yaptım. çimento ve ford almıştım...şimdi düzeltme bekliyorum, dudunun hissesine de bir parmak pardon el atarım iyi yere gelirse...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Madem artık bu hissede kimse kalmadı, burası Hektaşzedeler buluşma kıraathanesi olsun. Herkes içini döksün.

Ben yazmam.

Kanatlilar gelip oralarda da musallat olabilirler..

Bu riski alamam Oralet abim..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Sevgiili oralet, keşke burda şu hisseyi aldım bu hisseye güveniyorum diyebilsek ama bu da ayrı sıkıntı. Senin gibi ben de 28 şubat bilançosunu bekliyorum, huzurla temettümüzü bekliyorum diyeyim mesela
    Borsada fırsat bitmez. Önceki sayfada güzel değerlendirmeler var. Biz hektaşa inandık ve uzun vadeli yatırımcı olalım dedik. Al sat yapamayız bizi aşar dedik. Zamanında al sat yaparken hep dayak yedik çünkü. Dedik ki al işte tarımın ereğlisi, inovatif, girişimci, vizyoner. Satmayız bekleriz dedik. Nitekin düşüşlerden sonra da hep toparladı ve bizi haklı çıkardı. Ama o tavandan 30 küsur milyon lot sattı ya oyak. İşte o günden sonra tufaya getirildiğimizi anlamamız lazımdı oyak tarafından. Ne acı, patron tarafından demiyorum oyak gibi bir kurum tarafından.
    Demek ki artık oyak da hello celloların eline düşmüş. Çooo ders çıkarmak lazım. Ama küfrü hakedenler o zaman olduğu gibi bugün de hakediyor hala . Hala bizim neden kaldığımızı anlayamamışlar. Hala arada gezip parazit yapıyorlar. Hala mallar yani. Mal coşkuda verilir ama coşmayayım ben

Bu hisse neden düşmeye başladığı belli oldu. Malumun ilanı. Merak etmeyin gider yakında yüzsüz...

Sayfa 476/538 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •