Sayfa 339/539 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 4310 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    üzmek mi?
    nerden başlasam diye düşündüm hepsinin mantıklı açıklaması var
    lakin uzun uzun insanlara laf anlatma gibi bir huyum yok ama oturup üşenmeyip o kadar uzun yazmışsınız ki bir iki kelam etmesem olmaz
    elimde hektaş hissesi yok ama hedef fiyatım 7,5 gelirse söz alacağım burdan paylaşırım
    serbest piyasa buna karşı değilsiniz sanırım
    kahkaha emojisi kullanmayı seviyorum bu insanlarla dalga geçtiğimi göstermez
    inan bende şunu anlamaya çalışıyorum psikolojik olarak irdelenmesi gerekir diye düşünüyorum
    1 yılda 10 kat artmış operasyon yemiş bir hisseye gelip hala uzaya çıkacağını düşünmek neyin kafasıdır
    uyarmaya kalkıncada insanların zaten moralleri bozuk demek dalga geçtiğimi düşünmek abesle iştigal
    kaldıki ben 40 lardan beri uyarıyorum hisse sadece düştüğünde değil geçen gün tavan çektiğinde de uyardım
    ayrıca maliyetiniz kaç bilmiyorum ama bu hisseyi 40-50 lerden maliyetlenmek her türlü eleştiriyi kabul ettiğiniz anlamına geldiğini düşünmeniz lazım aykırı görüşlere tahammül etmesini bilin size tavsiyem eğer maliyetiniz yüksekse buraları okumamanız herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil siz beni anlamaya çalışmak yerine özeleştirinizi yapın acaba nerde hata yaptım dudu dudu dilleri çok mu dinledim diye kendinize sorun
    hepsini geçtim de insanların üzüntülerinden zevk alıyor demenize üzüldüm umarım ben haksız çıkarım 3 hanelere çıkarda kazanırsınız öyle bir izlenim verdiysem özür dilerim
    ama anlayamadığım bir konu var ben 2,5 yıl halkbank hissesinde bekledim hisselerin uçtuğu bir dönemde maliyetimin 2 katı zor satabildim dolar ve enflasyonist ortamda zararım diz boyu iken burdaki çoğunun okuduğum kadarıyla maliyetleri ucuz ve bir çoğu 40 ların üzerinde çok rahat satabilecekken kat kat kar edebilecekken satmayıp şimdi ağlamalarına da üzülecek değilim insan biraz da tamahkar olabilmeli miami den değilde istanbuldan ev alıverin be kardeşim
    neyse şimdi yine emoji kullanıyorum diye dalga geçiyor diyecekler
    umarım yarından itibaren hisseniz döner de benim 7 buçuğumu hiç görmez(şaka şaka bekliyorum)
    saygılar....
    Elinizde Hektaş hissesi yok ama her düşüşte koşarak gelip kahkalar atarak, zevklenerek kağıt daha 7,5'a gelecek, satın diyerek milleti uyarıyorsunuz.

Siz iyilik meleği misiniz? Nesiniz?

Sizi Hektaşçıları uyarmak için kim görevlendirdi?

Niye kendi elinizde bulunan kağıtlar düştükçe o kağıtları elinde bulunduranları uyarmıyorsunuz?

Neden Banvit tahtasında kaybedince Şerefsizler diye köpürüyorsunuz?

Kağıdın gerçek değeri 7,5 olabilir! Bizde satmamakla çok büyük hata da yapmış olabiliriz.

Size ne 10 kat fiyatla şişirilmiş, operasyon yemiş bir kağıdı satmamakla yaptığımız hatadan.

Size ne neyin kafasını yaşadığımızdan.

Size hesap mı vereceğiz.

Bana ne sizin 7,5'tan alacağınızdan?

Bunu her düşüşte bize söylemeniz size nasıl bir fayda sağlamakta?

Maliyetim sizi niye ilgilendiriyor? Size ne? (Genede söyleyeyim 2,53 TL)

Siz neden elinizdeki kağıtlarla, tahtalarla ilgilenmiyorsunuz?

Borsada çok mu kazanıyorsunuz? Borsayı çok mu biliyorsunuz?

Eğer öyleyse borsada çok iyi sermaye yapmış olmanız lazım. Gerçekten öyle mi?

BÜTÜN BUNLARIN ÖTESİNDE YOKSA SİZİNKİ TUHAF BİR RUH HALİ Mİ?

2.  Alıntı Originally Posted by delimeli Yazıyı Oku
    Elinizde Hektaş hissesi yok ama her düşüşte koşarak gelip kahkalar atarak, zevklenerek kağıt daha 7,5'a gelecek, satın diyerek milleti uyarıyorsunuz.

Niye kendi elinizde bulunan kağıtlar düştükçe o kağıtları elinde bulunduranları uyarmıyorsunuz?

Kağıdın gerçek değeri 7,5 olabilir! Bizde satmamakla çok büyük hata da yapmış olabiliriz.

Size ne 10 kat fiyatla şişirilmiş, operasyon yemiş bir kağıdı satmamakla yaptığımız hatadan.

Size hesap mı vereceğiz.

Hocam muhatap alıp şu uzun mesajları yazarak vakit harcadığına değmez. Anlayışlı bir ruh hali olsa, böyle günlerde sürekli buralara gelip tuhaf emojileriyle insanların mutsuzluklarıyla mutlu olmaya çalışmaz. Reddet düğmesine bas geç.

Alıntı Originally Posted by delimeli Yazıyı Oku

Size hesap mı vereceğiz.

yavaş koca oğlan
    bu kadar uzun yazacak hisselerimi takip edecek kadar ruh halin bozulmuş gördüm seni
    2,53 maliyetle bu kadar sinire strese ne gerek var
    tadını çıkar bu daha iyi günleriniz olabilür
    uyarmadı deme sonra ama
    7,5 hedefle bekliyorum ne kadar insaflıyım bak maliyetinin 3 katına bile razıyım

4. Pozitif kardes. gelip gidip fiyat yaziyorsun.Dikkat et basina is alma. Ytd

5. Buralari uzun zamandir takip eden biri olarak sunu belirteyim ki Dudu,ya ona buna arkalarindan laf edenler topikte derde derman icin bir bilgi bir graf paylassin da disimizi kiralim

6.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    yavaş koca oğlan
    bu kadar uzun yazacak hisselerimi takip edecek kadar ruh halin bozulmuş gördüm seni
    2,53 maliyetle bu kadar sinire strese ne gerek var
    tadını çıkar bu daha iyi günleriniz olabilür
    uyarmadı deme sonra ama
    7,5 hedefle bekliyorum ne kadar insaflıyım bak maliyetinin 3 katına bile razıyım
    Hem Halkbank gibi bir hissede iki buçuk yıl gibi bir süre bekleyecek kadar cahil olacaksın, hemde burada insanlara akıl verecek kadar hadsiz, alay edecek kadar küstah olacaksın.
    Bu borsada 7,5 TL ye hektas hissesi alamazsın, fakat min 7,5+... cm boyutunda bir hektasi uzvu alabilirsin.

7. Artıya geçince kesin bunda bir iş var diyen yatırımcı

8. Arkadaşın dalga geçer gibi emoji bırakması doğru değil ama asıl önemli olan 7.5 TL hedefi nereden çıkarttı. Açıklasa da öğrenmiş olsak. Açıkçası ben de hisseye girmek için bekliyorum

Sayfa 339/539 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •