Sayfa 283/538 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Ferbis arz olmadan 50 TL olsun

HERŞEY unutulur
    Hisse fiyatı önemli değil.
    Şirket balon degere erişir yönetim de hisseyle ilgilenirse bu birilerini mutlaka üzer.
    Kar etsin büyüsün de elde tutan alan satan kazansın…
    Bir sürü soru işareti var şirkette bunları halletmesi lazım.
    Sektör ve grup şirketler şans bu ülke için ama böyle değil iyi yönetilerek….
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Müritlerden herkes hoşlanır bir zamanlar sadece onun yazdığı forumlardaki hisseleri alan kişiler -sorgusuz ve sualsiz- vardı politeknik gibi Ama ben kimseye al, sat, tut dediğine denk gelmedim şimdiye kadar.
    Aleni yapmıyor zaten hatta ara ara uyarıyor da ama alkışı seviyor.Onun da kusuru bu.
    Geçmiş olsun tez zamanda şifaya erişir.
    Özünde iyi ama belli yaştan sonra kavgaya dönüyor dünün insanları böyle maalesef.
    Ytd

3. Hisse ismini vermiyorum

Baba hisselerden, rahat olun o konuda

(Usd)

4 günde ~%50 çıkıyor, 8-10 günde eski yerine geri dönüyor

Ardından 6 günde tekrar ~%50 çıkıyor, 7 günde eski yerine dönüyor

Çift dikiş bu kadar kısa sürede.

Bizim 1.6’dan 2.4 usd’ye çift dikiş yaptığımızı düşünün.

4. RİC hocayı EREGL paylaşımlarından ötürü çok taşlamış kızmıştım.

Adam haklı çıktı.

HEKTŞ konusunda da haklı.
    Adam işi biliyor.

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Osman'ım,

Haddimizi aşıp ilk koyu kısımdan başlayacak olursak

10k metre tüpsüz dalış esnasında kaçınılmaz olarak vurgun yediniz. Şimdi düşünüyorum dalgıçları vurgun yedikleri zaman basınç odasına alıp saatlerce tutarak tedavi ediyorlar. Demek ki burada size lazım olan ilk şey yediğiniz vurgun oranında bir basınçlı odaya girmeniz olacaktır.

Gelelim ikinci kara kısma,

Bu da ilk koyu kısmın cevabı olabilir mi acaba dersin ?

Öyle ya siz vurgunu neden yediniz ? Tabiri caizse borsada 1 e 100 kredi kullanan birine ortak oldunuz. O patladı sizi de yanında götürdü. O halde ters manyel ile düşünürsek bu hikayeye 1 e 100 borç ile yatırım yapana değil 100 kendi parasıyla/öz kaynağıyla yatırım yapan birine ortak olmak olacaktır. Bahsini ettiğin sonu ko ile biten şirket bunun için doğru mudur ben bilmem, ilave olarak ''patladı'' dediğin için şunu da söyleyeyim; Öz kaynağı ile iş yapan, yaptığı işlerde de ciddi para kazanan biri asla patlamaz. Oluşan ya da oluşturulan algının işler ile ters orantılı olduğunu ve kasti yapılma ihtimalini gözünden kaçırıp algıya kapılma diyeyim gerisini sen anla!

Gelelim sırada ki koyu kısma,

Derleeeer derlerrr, ağızları da g.tleri gibi hiç durmaz hep derler. Son 2 çeyrekte önce Avrupa resesyona girecek, ihracatı düşecek dediler ne Avrupa resesyona girdi ne de F'nun ihracatı düştü, Baktılar resesyondan fayda yok rotayı Çin e çevirdiler, Çinliler bunları batıraceahhh zart zurt demeye başladılar koroca..Şu son 1 haftadır Tesla başta büyüklerin batarya yatırımlarını yavaşlatma/durdurma kararları ard arda gelmeye başladı derken F&K da direkt iptal edip beklemeye geçtiğini açıkladı, derken az önce bataryacı/alektrikçi bir şirketin battığı haberi geldi....Bizim Çin severler dün F ile hafta sonu başak geçiyorlardı bugün son iflas haberi akabinde ''gardaş yoksa bu alektrik işinde çok mu gaza geldikte F a ve diğer büyüklere salladık'' demeye başladılar..Vesselam bu inbeler her daim her şeyi derler, iş bu kulak tıkacını zinhar yanından ayırmayasın!

Gelelim son koyu kısma,

Al benden de o kadar, zamanında burada çok yazmak istesem de sadece bilançolar geldikçe o da çok dikkatli bir dille uyarılarımı her defasında yazdım. Ama kardeşim ortamda öyle bir zehir püskürtücüler vardı ki mazallah ben dahi maskesiz girsem 5 dk da kafayı bulup hektaşi olabilirdim. Birde giriş kapısında hektaşi zebaniler üst araması içerde de hektaşi ajanları sorgulama yapar hektaşi gerillalarıda en ufak ters falsonda infaz ederler idi.

Bir çıkış yolu muhakkak vardır Allah'ın izniyle!

Vesselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    1 aylik takas analizini atacak var mi?

Disconnectus Erectus

6. Ben satmadan veya satarken yazsaydı demedim,burada bunu diyen de olmadı gördüğüm kadarıyla.Sattıktan sonra birkaç cümle,mesaj atmalıydı dedim,dedik

Yanlış anlaşılma olduğunu gördüğüm için bunu yazıyorum

7. Şuradaki hektaşiler bir hisse yazıp oraya gitse hepsi bir tahtayı bir ay kaldırır 😅😂 başka türlü burada yazıp okuruz

8.  Alıntı Originally Posted by tilsimonline Yazıyı Oku
    Şuradaki hektaşiler bir hisse yazıp oraya gitse hepsi bir tahtayı bir ay kaldırır 😅😂 başka türlü burada yazıp okuruz
    yaziyorum tarkm ya da reedr

Sayfa 283/538 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •