Sayfa 495/537 İlkİlk ... 395445485493494495496497505 ... SonSon
Arama sonucu : 4295 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Önceden "çakanzi"yazan birisi vardı onuncu köy nickli.O sen misin?Bir de temelreisim vardı hep pahalı hisse diyen.

Şunu dürüstçe cevaplayın gerçekten hisse çok pahalı olduğu için bizi düşündüğünüz için mi yazdınız yoksa çok kazanmamızı çekemediğiniz için mi?

Akçay ve diğer sert eleştiri yapanlara da soruyorum bu soruyu

Hepinizden cevap bekliyoruz
    La 35'te sattıydım ben. Sizin aklınıza ve zevkinize şaşırdığımız için yazdık. Çakanzi çaktı mı çaktı, çakan malı götürdü mü götürdü...

2. Bu arada sizler küfürleri saydırmakla meşguldünüz...F/K varya F/K...

3.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Önceden "çakanzi"yazan birisi vardı onuncu köy nickli.O sen misin?Bir de temelreisim vardı hep pahalı hisse diyen.

Şunu dürüstçe cevaplayın gerçekten hisse çok pahalı olduğu için bizi düşündüğünüz için mi yazdınız yoksa çok kazanmamızı çekemediğiniz için mi?

Sn canmert
    Cok eskiden hisseye nato raporlarında küresel kıtlık su vs makalelerini okudugum için girmiştim.
    Bizde bu alanda ne öncü olabilir diye.
    Pandemi sonrası gerek oyak ın hantal yapısı gerek hektas ın sacma işleri yüzünden cıktım.
    Güzel para kazandım bu hisse özelinde.
    Şahsen ben burda yazarken yatırımcıların hem dikkat etmesi hem de yönetimi şwffaflık ve ciddiyete davet etmesini temenni ettiğim için yazmıstım.
    Arkadaslarıma da aldırdıgım hektas ı 51 yolculugunda 30 larda sattırdım.
    Ki ben sattım sizde kalsın bir süre daha diyordum ama niyetlerin bozuldugunu hissettim.
    Şu an çok üzüntülüyüm hektas böyle olmamalıydı.
    Çok da kızgınım.
    Umarım oyak gerekli yönetim düzeltmelerini yapıp bünyesindeki şirketleri global ortaklıklarla global oyuncu yapar.
    Ytd syg

4.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku

Arkadaşlar benim eleştiri sebebimi ve uyarımın sebebini hepiniz biliyorsunuz...

Hiçbirinizle bir derdim yok...benim trol pazarlamacılarla işim var...

Allah hepinize benden çok kazanç nasip etsin...

Ağustos gibi benim takıldıgım viop topiğine gelip sasa hekts alın diye beynizmiz yedi gundwane...

Paralı asker olduğunu bildiğim için sizi uyardım o yazıyı da bulup getiricem...

20 yıldır bu işten para kazanıyorum...kimseyi kazancından kıskanmam herkes nasibi yer...

Benim işim tüyü bitmemiş yetimin parasına göz dikenlerle...

gıdıvan gibilerden sizi korumak sitedim...

hadi akcay fiyat burda satıp napalım onuda dedim...

hepiniz şahitsiniz akbank alın akbank bir gün hekts en yüksek gördüğü seviye 50 liraya görecek dedim...

bakın gıdıvan nerde kayboldu gitti...30 lirada masal okuyan 18 lirada yok...

forumlarda paralı askerler çok dikkat edin...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    size ne dedim zamanında sat hekts al akbank ikiside aynı fiyat change yap kafan yastıga koyunca huzurlu uyu...

ford sat o fiyata bmw al dedim...

hisse piyasasında oluyor bu tür fiyatlamalar...

aha inanmıyorsanız economicse sorun...

ama burda bazı kibirli çok bilmişler teklifime güldü...

sonuc ortada akbank 31 lira hekts 25 li fiyatlarda sürünüyor...

gundwane geldi ve bunu önerdi ya siz bittiniz sıfır ihtimal para kazanmanız...

şunuda söylim bu fark dahada açılacak...
    aha yazıda bu...

birde hiç mi düşünmediniz?

hekts akbanktan garantiden sabancıdan thyao dan froto dan nasıl pahalı oluyor diye...

hadi bunları geçtim dev koc holdingten içindeki iştirakleri bile hekts üçe çarpıp dörde bölecek güçteyken...

bundan nasıl pahalı olur diyip satmak aklınıza gelmedi mi?

sizin gelmedi ama oyagın aklına geldi...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081
    Disconnectus Erectus

7. https://www.instagram.com/reel/C1urL...YnYxa2tiOG8%3D

Aralarda durmasa daha hızlı koşacak tökezliyor horos…

Sayfa 495/537 İlkİlk ... 395445485493494495496497505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •