Sayfa 244/538 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 4302 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Burda da dursun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081

Grafik haftalıktır. 22,50 ile 26,50 kanal yapısı. Aralığın ikinci haftasına kadar git gelli bir karar süreci olabilir. Sonrasını bilimeyiz.
    Disconnectus Erectus

belkide benim gibi 7 buçuğa geleceğine inandı
    inandı ve sattı

bugünkü kırmızı bara rağmen sinyal gönderdiyse 22.88 üzerine çıkmalı.. adam olacak çocuk 23.76 ve üzeri..

21.82 üzeri güzel, altı üzer..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Söyle bir topige göz attım eski göz agırıma;)

Dudu ya geçmiş olsun.Daha önce de yazdım yine yazayım.Mutlaka haşlama usulü yemek ssitemine geçmesi gerek.Toksik atımını arttırıması gerek.bol zeytinyagı bol yeşillik olmalı kızartma mangal teflon tava kimyasal temizlik malzemeleri vs vs gibi bir sürü hayat değişikliğine gitmesi gerek.
    Geçmiş olsun diyorum.Sağlıktan daha kıymetli bir şey hayatta yok.Parası var bu tarz yaşam şekli de maalesef paraya bakıyor.
    Un şeker içki sigara vs gibi şeyleri zaten hayatından çıkarması lazım.
    Pek tabi dr lar daha iyi bilir ama sağlıklı yaşam düzeltir insanı.Hastalıklar yok bile olabilir.
    Gelelim Hektaş’a.
    Hektaş tarımın Tüpraş’ı olabilecek bir şirketti ama bozulmalar baş gösterdi defalarca burdaki arkadaslar da ifade etti.
    Dudu nun tek bir hatası var.Çok heyecanlı.
    Sattıysa da az bir kısmı duruyordur.
    Yalancı dolancı biri değil ama cok heyecanlı.
    Son zamanlarda Dudu yu sevmem 13 yıllık borsa maceramın 2018 inde tanıdım dudu yu bu mecrada.Tüpraş ı da bir zaman habersiz sattı o zaman ayar olmuştum.Öünkü bayrak şahsiyettir kendisi.Elbette ne yapacagını söylemek zorunda değil yaptıgını da.Ama bir akil adam modu verildiyse kitle tarafından daha titiz olmalıydı.
    Şimdi o sattı diye şirket battı bitti değil.
    Hektas kendini düzeltirse yıldızlar arasına girer.Bu bıktırma eger işleri düzgün yaparlarsa da hektas ın kaslanmasınk saglayacaktır.Şirketlerin basına böyle seyler geliyor.Carpanları yüksek olsa da bunlar gün gelir normale de dönebilir.Kısa ya da uzun zamanda bunu Allah bilir.

Ama bizim bildiğimiz tekrar da noy düşmemiz gereken şey nedir?O da şudur:
    Ne alırsan al yavaş yavaş al.Bu kuralı unutmamak lazım demek ki!

Hektaş mutlaka basarılı olmalıdır.Bazı arkadaşlar da yazmış şirket açıklama yapmalı diye.Evet orası önemli.Bazı insanlar dalga geçecek ama şirkete yatırımcı olarsk yol göstermek acıklama beklemek ana fikrinde yazılar yazılmalı.Her mecradan.
    Elimizde hissesi yok ama -gecen kısa giriş yapıp cıktıgım zaman ayrı- olmakla beraber tekrar bu hissede olmayı isterim kalpten bir şekilde.

Dünya zenginler listesi onlarca yıl değişti.Çünkü yeni trendleri görmezden geldiler.Yeni trendler bugün ya da yarın mutlaka gıda olucak.

Bunun dısında sektörler de elbette kazandıracak.Ama bu sektörde en güçlü şirketi hektaş olarak görmekteyim.Ve basarmasını hissem olmasa da ileride mutlaka isterim.
    Syg

Sattıysa gitsin kumda oynasın.
    Güvenmemiş satmış
    Gelmesin bir dahaburaya
    Zaten gelirse adamlığına laf eden olur.
    Ahını aldığı varsa çıkar.
    Geçmişi okuyun küfürler hektaşta gırlaydı
    Neyse yola devam. Yarın hektaş bilanço açıklayacak.
    Yüksek kar apıştırır gidenleri.
    Uzun vade her hisse kazandırabilir
    İnanan kalacak, gidenlere selam olsun.
    Bunu satıp işç ye girmediğime pişman olmam inşallah

7. Sağlık şakaya gelmez. Hayat kısa, yiyebiliyorken yiyebilmek oldukça mantıklı bir hareket.

Biriktir biriktir nereye kadar. . Temettü verseydi temettüsü yenirdi o daha güzel olurdu.

O yüzden temettü iyidir. Psikolojik olarak sizi rahat ettirir çünkü sat tuşuna basmadan nakit akışı oluşturur. Tamam satıp paraları yiyecem demek iyi hoş da satınca bu sefer aklın yine giden lotlarda kalacak

Cık. Temettüden yürümeye devam. Sevemedim şu temettüsüz hisseleri

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    İnanmayan kapıyı sessizce çekip gidecek

ytd
    Her yerdesin..Ne sepetmiş be arkadaş!

Sayfa 244/538 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz