Sayfa 540/540 İlkİlk ... 40440490530538539540
Arama sonucu : 4319 madde; 4,313 - 4,319 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,017
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bu ne yav, herkes yine burda. Bende lot altı kaldı satamıyorum da, tam bir baş belası oldu Hektaş.
    Dadi damaginda kaldi herkesin..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bu ne yav, herkes yine burda. Bende lot altı kaldı satamıyorum da, tam bir baş belası oldu Hektaş.
    Bir zamanlar lakabı tektaştı. Forsundan geçilmezdi. Eski müdürü ekranlara çıkınca reytingde survivor ı bile geçer, forumunda anlık yüzlerce kişi olurdu. O günlerin artık geri gelmesi zor dostum. Düşüş bir yana havasını kaybetti. Millet bunun uçuk kaçık şeyler üreteceğini sanmaya başlamış her seviyeden almaya çalışıyordu. 50 oldu. 100 olması kaç gün alır diye düşünülmeye başlandı. Bir ara SPK fren koyduda öyle durdu. Büyük ortağı bile milyonlarca malı satarken uyanamadık. Meğer Perşembenin gelişi çarşambadan belliymiş. İnanmak istemedik. Avrupa sosyetesine Premium pet mama satıp zengin olacak, borçlari ödeyecek sandık. Son bir yılda anlaşıldi ki haddinden fazla borç yapmış, çevirmekte zorlanan, küçülmeye gitmek durumunda kalan bir şirketle başbaşa kalmışız. Buda hayatta yediğimiz kazıklardan biri oldu. Eski günlerin hatırına sizde uğrayıp ara sıra yazın. Günün anlam ve önemine uygun çizimler paylaşın. Forumu bari canlı olsun. Selamlar.

3. Böyle karamsar yazılar yazmayın kardşim. Elinde mal olup da (ben değil) bir umut acaba olumlu bir gelişme mi oldu diye başlığa uğrayanlar var alaallaa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,017
    Kim derdi ki bir gun gelecek Hektasiler herkesin maskarasi olacak? Degil mi Patrik?
    Yaa iste boyle bir yer bu borsa.
    Gercek hayatta da oyle degil mi?
    Hic bir zaman ben ne oldum demeyeceksin, hep ne olacagim diyeceksin.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Hazine ve Maliye Bakanlığı, altın alım satımı yapanlar hariç enflasyon düzelmesi uygulamasının, 2024 yılı birinci geçici vergi dönemlerinde uygulanmamasına karar verdi.

6.  Alıntı Originally Posted by Δημήτηρ Dēmḗtēr Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanlığı, altın alım satımı yapanlar hariç enflasyon düzelmesi uygulamasının, 2024 yılı birinci geçici vergi dönemlerinde uygulanmamasına karar verdi.

https://twitter.com/alioglukaan/stat...4n9CY4zaw&s=08
    Ford Sync Multimedia aracılığıyla araç içinden gönderilmiştir.

Evetttt Dudu abi artık yine hissedaş olduğumuza göre
    Şu grafikleri paylaşmaya başlayabilir misiniz?
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 540/540 İlkİlk ... 40440490530538539540

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •