Sayfa 494/548 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544 ... SonSon
Arama sonucu : 4382 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. 10 SASA alan yanında 2 de bundan alıyor sanırım. Koca koca uzmanlar çözemedi bu muammayı

2.  Alıntı Originally Posted by mersey Yazıyı Oku
    10 SASA alan yanında 2 de bundan alıyor sanırım. Koca koca uzmanlar çözemedi bu muammayı
    Robotlar birbirini tetikliyor galiba 😂

3.  Alıntı Originally Posted by ASDAS Yazıyı Oku
    2022 icinde 2023 hakkindan yiyoruz dedi adam kimse dinlemedi.. Simdi 2022 yi geri kusuyoruz hem de 2 sene sonra.. 2021 i de kusturmasalar bari...
    Herşey o kadar güzeldi ki

İnsan elden çıkarmak istemedi, maliyetim bozulmasın, lot sayım düşer mi acaba diye

Grafiğe göre satmak istesek 30 cent’te çıkmıştık.

Aynı hareket.

Şu mantıkta olsak KESİN çıkardık

Nerdeyse eregl kadar oldu pd’si , hemen değiştir.

Ben tarih yazacağız diye umdum 25 milyar dolar pd ile.

Oyak 17 kasım’da 30 milyon satmasaydı daha giderdik, o günden sonra kafa kaldıramadık

//
    Oyak’a kızgınız

https://youtube.com/shorts/PppDeZjhj...JPIHTkbtcklciw

4. Her fırsatı maldan kurtulmak için kullanıyorlar.. Hiç bi halt olmayacak belli..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bilanco ne zman bu firildagin bole bi orbs evladi harket olmaz olsun bist 30 cikacak galiba gavur satiyo hep

6. İddialı bir şekilde 2023te açı dikleşecek diyen gizemli bir arkadaş vardı bir zamanlar.
    Adam haklı çıktı, açı aşağıya doğru dikleşti sonuçta.

7. Ramazanda yazmayacam. Selamlar, öptüm canım kardeşlerim. Hepimiz özünde iyi bir insanız.

8.  Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Ramazanda yazmayacam. Selamlar, öptüm canım kardeşlerim. Hepimiz özünde iyi bir insanız.
    Önceden "çakanzi"yazan birisi vardı onuncu köy nickli.O sen misin?Bir de temelreisim vardı hep pahalı hisse diyen.

Şunu dürüstçe cevaplayın gerçekten hisse çok pahalı olduğu için bizi düşündüğünüz için mi yazdınız yoksa çok kazanmamızı çekemediğiniz için mi?

Akçay ve diğer sert eleştiri yapanlara da soruyorum bu soruyu

Hepinizden cevap bekliyoruz

Sayfa 494/548 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •