Sayfa 525/547 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535 ... SonSon
Arama sonucu : 4374 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,071
    https://www.linkedin.com/mwlite/feed...gxZDQxMDUsMSwx

F1e verdikleri isim de manidar.

Oturun agit yakin diyor.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,071
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04081226502261

17 den asagi 14.50 seviyesine kadar olan dususun tepkisi de bugun itibari ile 20 gunluk kirmizi emaya carparak bitti gibi duruyor..

Hayin, hased, fesad, cenabet gundiler catlasin ve Allah hektasilerin yardimcisi olsun.

3. Amin......

4. Sattım kurtuldum. %50 civarında zararla verdim maalesef. Sabırlı bir yatırımcı olmama rağmen beni bile bezdirdi. Tahtacı alsın da kına yaksın... Gecen süre içerisinde enflasyona karşı oluşan zararı hiç hesaba katmiyorum bile, o zararı çıkartması için sanırım %200 gitmesi lazım. Gidebilir mi, elbette zannetmiyorum.

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Forumu kişisel kavgalarının mekanı haline getirenlere sesleniyorum. Harbiden iyice baydınız artık. Sattıysanız gidin kavganızı başka yerde yapın. Hatta yöneticiden buradan rica ediyorum. Size ayrı bir özel oda açsın. Akşama kadar sallayın birbirinize. Bakın burada hissede olup, öyle veya böyle büyük zararda olan insanlar zaten burnundan soluyor. Size bulaşmıyorlarsa onların aklı selim olmalarından, dertlerini içlerine atmalarındandır. İnsanlar ara sıra olumlu bir haber kırıntısı görür müyüm acaba umuduyla buraya bakıyor. Göre göre sizlerin bu abuk subuk mesajlarıyla karşılaşıyor. Yazmasalarda onlarında sizlere içlerinden iyi dilekler ! saydırdıklarını duyar gibiyim. Şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine tüm yazarları aklı selime ve sağduya davet ediyor, olumlu bir dil kullanarak foruma katkı vermelerini rica ediyorum. Bu vesileyle herkesin bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyor, sağlıklı, mutlu kazasız belasız bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum.

6. hisse baskıdan kurtulduğu anda alttaki mor yelpazeye k/v hedef yapacaktır, u/v hedefler için herkes kendi çalışsın bulsun,..

grafik sasa ile müşterektir, sasada çizilen her çizgi birebirde kendi fiyatında hektaşa çizilmiştir,..sasa fiyatlarının şu anda bulunduğu çizgi, en alt mavi olan dahi hektaşa aittır, ve sasa uzun dönemdir hektaşın bu çizgisine yapışık gitmektedir,..beşik kerpmesi gibi bunlar,..

her neyse biri kalkarsa bu nedenle diğeride kalkar,...bu teknik çalışmadır, diğer mali analizler, mali tablolar, beklentiler benim konum değildir,..

teknik çalışmada k/v hedef er geç, hisse batmadıkça iflas etmedik çe, bu güne yarına bunu ilk etaplı gerçekleyecektir
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,071
    Horos haric herkeslerin bayramini kutlar, hayirli kazanclar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Horos haric herkeslerin bayramini kutlar, hayirli kazanclar dilerim.
    nedeni bu olsa gerek ,senin gibilerin bayramımı değil kutlaması selamı bile bana külfet gelir

Bu duduya dikkat edin kendi birkaç bot hesabı ve ayarladığı bir kaç kişiyle burada teknik ayağına bilgi paylaşımı yaptıklarını söyleyip aslında milleti yönlendirmeyle soymaya çalışıyorlar ,bu yüzdende her forumda iyot gibi açığa çıktıklaraından her kes tarafından küfürle karşılaaşıyorlar ama asla vazgeçmiyorlar çünkü tezgahın çalışması onların onurundan daha değerlidir,

Sayfa 525/547 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •