Sayfa 138/542 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 4330 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Dudu Lehman olayından bu yana BİST Bull Market. Bazı hisselerde al sinyalinin oluşması 5 yılı falan buldu. Şu an bir Grand Cycle bull marketin içindeyiz kaç yıl oldu 15.Büyük olasılıkla bu bittikten sonraki bull market grand cycle ı sen görmezsin hatta belki ben bile göremem.

Bu ne demek lehman olayının peşine borsaya girenler daha hayatında bazı şeyleri hiç görmedi. Hele 2016 da falan girenler ya da pandemi zamanı borsaya girenler onlar hayal aleminde. Sen iyi bilirsin bir gün uyandırırlar adamı.

Benim yaşım 50 burada ne yazmak istediğimi de bu piyasada anlayacak adam sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Bu trend bir 10 sene daha böyle yukarı gitmez.
    Sayın Zdx&Lunar Soul, biraz daha anlatır mısınız bu dönemleri? Ben 2017 itibariyle başladım yatırım işlerine. Teşekkürler.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Çok agresifiz, moraller sıfır, sataşmayın
    Dudu hocam oku üfle şunu nazar vardır çıksın ��şeytanlar

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Dudu Lehman olayından bu yana BİST Bull Market. Bazı hisselerde al sinyalinin oluşması 5 yılı falan buldu. Şu an bir Grand Cycle bull marketin içindeyiz kaç yıl oldu 15.Büyük olasılıkla bu bittikten sonraki bull market grand cycle ı sen görmezsin hatta belki ben bile göremem.

Bu ne demek lehman olayının peşine borsaya girenler daha hayatında bazı şeyleri hiç görmedi. Hele 2016 da falan girenler ya da pandemi zamanı borsaya girenler onlar hayal aleminde. Sen iyi bilirsin bir gün uyandırırlar adamı.

Benim yaşım 50 burada ne yazmak istediğimi de bu piyasada anlayacak adam sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Bu trend bir 10 sene daha böyle yukarı gitmez.
    Lehman olayı 2008 yılı

2000 yılında endeks 3.8 dolar

Şuanda 3 dolar

23 yıldır aynı, bistte bull market göremedim ben.

Wink En kaliteli anında damara

Herkese günaydın, bol kazançlar.
    Tarım sektörü, gübre, tohum ve hayvan sağlığı sektörü önemini arttırıyor.
    Savaş gibi kriz anlarında bile kazanacakların hakim olmak isteyeceği alan bu alanlar.
    Hektaş'ın 52 haftalık dip fiyatı 22ye yaklaşırken 51lik zirvesi 1 yıldır çakılı kaldı.
    Gelişmiş borsalar krizlerle hep karşılaşmış ama öncekinin benzerinden çok farklı alanlarda devam etmiş.
    Endekste düzeltme yapacağı/yapması gerektiği uyarılarını okuyoruz, ne zaman yapar bilemeyiz, belki de yapıyor, mu ki?
    İşlem hacmi, başabaşa yakın ama satış ağırlıklı da olsa artık 50 milyon lot üzerini sağlamlaştırmaya çalışıyor gibi geliyor bana.
    Ben güveniyorum Hektaşa. Sayın Dudu'nun dediği gibi fiyat şeytandır.
    Saygılar.
    YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Endekste düzeltme yapacağı/yapması gerektiği uyarılarını okuyoruz, ne zaman yapar bilemeyiz, belki de yapıyor, mu ki?
    YTD.
    Aynı hareketi yapsın

Endeks 5 dolara gitsin

7.  Alıntı Originally Posted by damdakikuş Yazıyı Oku
    Hahaha köpek öldüren sanırım bu

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Hahaha köpek öldüren sanırım bu

Sayfa 138/542 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız