Sayfa 445/536 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495 ... SonSon
Arama sonucu : 4285 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by geceningözü Yazıyı Oku
    Vay anasını. Yahu şirket dikiş tutmuyor bir türlü. Durum tahminimizden çok daha mı kötü acaba nedir?
    Levent abimizi başa getirsinler tekrardan

Ondan başkası olmaz

Hektaş’ın Reis’i o.

2. Obez kedi gelmedi mi hala? Geldiği zaman bir eliniz arkanızda olsun.

3. Adam ne güzel yazmış, buradakiler de azcık üretici olmalı:
     Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Hocam endeksten sürekli negatif ayrıştığımız ve geri kaldığımız dönemde Ereğliye taktiğim lakapti Oymapınar.

https://youtu.be/k4GAjd54700?feature=shared

4:00-5:15 arası dakikalar özellikle "hadi oğlum hadi Oymapınar geri kalma hadi" repliği tam olarak Ereğli idi

4. Darbeli matkap mesela, iyi lakap olur...

5. Twitter’da bakıyorum da hekts ve sasa’nın düşüşüne sevinenler bolca var

Bize öyle bir geçirmişler ki

Üstadlar bizi portföyüne eklemiyormuş.

Alıcıda değiller, Keyif alıyorlar.

Bu kişiler çıkarkende izler, düşerkende izler.

Çıkarken korkudan alamaz, düşerkende korkudan alamaz.

Bizim 3 dolar olma ihtimalimiz var mı ? Var

7.5 TL olup, 0.75 TL temettü ihtimalimiz var mı ? Var

İzleyen değil, UYUM SAĞLAYAN hayatta kalır !

Güzel günlere

6. 9.Aylık bilançosundan dip notlar..

Ferbis Tarım Ticaret ve Sanayi A. Ş.' nin Halka Arz Süreci
    Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan Ferbis Tarım Ticaret ve Sanayi A.Ş' nin Borsa İstanbul A.Ş.'de işlem
    görmesi amacıyla başlatılan çalışmaların ilk aşaması olan esas sözleşme değişikliği için gerçekleştirilen Olağanüstü Genel
    Kurul toplantısı 02.02.2023 tarihinde yapılmış olup, tescil işlemi yapılarak Türkiye Ticaret Sicil Gazete'sinde yayımlanmıştır.
    Böylelikle FERBİS’in yeni sermayesi 40.500.000,00 TL olarak tescil edilmiştir.
    Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan Ferbis Tarım Ticaret ve Sanayi A.Ş' nin Borsa İstanbul A.Ş.'de işlem
    görmesi amacıyla halka açılma amaçlı esas sözleşme değişikliği başvurusu 15.02.2023 tarihi itibarıyla Sermaye Piyasası
    Kurulu'na (SPK) yapılmıştır.
    HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş.

Ferbis Tarım Ticaret ve Sanayi A. Ş.' nin Halka Arz Süreci Hakkında
    Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan Ferbis Tarım Ticaret ve Sanayi A.Ş' nin Borsa İstanbul A.Ş.'de işlem görmesi amacıyla
    halka açılma amaçlı esas sözleşme değişikliği başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu'u (SPK) ve Ticaret Bakanlığı tarafından
    onaylanmış olup, 02.11.2023 tarihli KAP açıklaması ile paydaşlarımızın bilgisine sunularak kamuoyuna duyurulmuştur

Yeni Yatırım
    Hayvan sağlığı alanında 2005 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz, 2021 yılında almış olduğu stratejik bir karar ile Arma
    İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi satın alarak bu pazarda yerini sağlamlaştırmış ve pazarda öncü firmalardan biri haline gelmiştir.
    Hayvan sağlığı alanında yatırımlarına devam eden şirketimiz, yatırımlarına bir yenisini eklemek için Yönetim Kurulumuz
    tarafından 27.04.2023 tarihinde;
    - Ankara ilinde, Hektaş Ticaret Türk A.Ş. altında veteriner ilaçları üretimi alanında ikinci bir üretim tesisi kurmaya,
    - Fizibilite çalışmaları sonucunda toplam yatırım tutarının 48.000.000,00 USD (Kırk sekiz Milyon Amerikan Doları) olarak
    planlanıp bütçelenmesine,
    - Kurulacak üretim tesisi GMP standartlarına uygun olacak şekilde inşaa edilerek hali hazırda üretimini gerçekleştirdiği
    ürünlerde kapasite artışına gidilmesine,
    - Ticari mal alım satımı ile ticareti gerçekleştirilen ürün porföyünün kendi üretim tesislerinde üretilmesine,
    - Halihazırda bulunmayan ürün portföyünün geliştirilmesine ve dolayısıyla hem yurt içi hem de yurtdışı pazarda etkinliğini
    artırarak farklı ürün gruplarıyla yeni pazar gelişiminin sağlanmasına karar vermiş olup, 27.04.2022 tarihli KAP açıklaması ile
    paydaşlarımızın bilgisine sunularak kamuoyuna duyurulmuştur.
    Pet Mama Üretim Tesisi Kurulması Hakkında
    Her geçen gün bünyesine yeni iş kollarını ekleyen HEKTAŞ'ın hızla büyüyen pet mama pazarında üretici olarak yerini alma
    çalışmalarında sona gelinmiş olup, 40.336 m2 alan içinde kurulan "Pet Mama" üretim tesisinde deneme üretimleri yapılmış
    ve başarıyla sonuçlanmıştır.
    Seri üretime geçilmesi için gerekli tüm izinlerin alınması işlemi de sonuçlandırıldığı ve üretimin başladığı KAP açıklaması ile
    paydaşlarımızın bilgisine sunularak kamuoyuna duyurulmuştur.

Maddi Duran Varlık Alımı
    Veteriner ilaçları üretimi alanında ikinci bir üretim tesisinin kurulmasına yönelik Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar
    ile;
    Ankara İli Sincan İlçesi, Temelli Maliköy Mahallesi, 463 Ada 4 Parsel ve 463 Ada 5 Parsel adresinde kain arsa ve fabrika
    binasının satın alınması amacıyla yaptırılan gayrimenkul değerlemesi sonucunda tespit edilen değer 147.550.000,00 TL olup;
    yapılan görüşmeler sonucunda ilgili taşınmazın 141.875.000,00 TL'ye satın alınması hususunda Genel Müdürlüğe yetki
    verilmesine karar verilmiş olup, 18.05.2022 tarihli KAP açıklaması ile paydaşlarımızın bilgisine sunularak kamuoyuna
    duyurulmuştur

Hektas Asia LLC Sermaye Artırımı Hakkında
    24.11.2022 tarihinde Özbekistan /Taşkent'te kurulan "HEKTAS ASIA LLC"'nin fabrika inşaatı nedeniyle sermaye ihtiyacı
    dikkate alınarak,
    HEKTAŞ'ın 30.11.2022 tarihinde tescil edilen bedelli sermaye artırımı sonucunda elde ettiği fondan kullanılmak üzere, Şirket
    sermayesinin 400.000.000 (668.000 TL) SOM'dan 115.860.000.000 (193.486,200 TL) SOM'a yükseltilmesine karar verilmiş
    ve KAP açıklaması ile kamuoyuna duyurulmuştur.

7. Pet mama firmasini komple satti hocam🤦sincandaki istenden haber yok
    Bu gidisle febrisi arz deglde satalim derlrse hic sasirmayacam
    Her donemde bseyler satarak gotu kurtarmaya calsiyor 4. Cyrekte arma petmama fabrikasinin satilmasi ile zarar gelmesinden kurtardi
    Simdi 1 cyrekte neyi satacaz aceba
    Fk tekrar 300 ustune atarsa harbiden 5 7 tl oluruz gibi suan bekleme moduna aldilar galiba 15 tl altina inmeyiz bilanco gelene kadar insllh
    Ama 1. Cyrek ne cikacak belirsiz paso mudurun degismeside bka dustuk kurturamiyoZ diyolar resmen
    Kisaca battik en az 3 5 yil cop oluruz galiba
    İnsllh tersi olur da hizli toplariz temenni ile bekliyoz

8. Eski gmy Selami muhtemelen sirketin durumunu gorup kurtamayacagini anladi ve kacti.
    Onceki yonetimin yolsuzluklarinin ve kotu islerinin sorumlusu olmak istemedi, kendince mantikli olani yapti.

Bistle nasil negatif ayristigini izleyin, bugunku olumlu havada aksam negatif kaparsa sasirmayacagim.

Begenmediginiz tarkm vs bile nereye geldi, hektsin donemi gecti burada kalan para ve zaman kaybeder.

Sayfa 445/536 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •