Sayfa 9/548 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 65 - 72 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yapi Kredi'den ornek vereyim. Tabi hicbir hisse baskasi ile karsilastirilamaz, konjektur degisik ama ayni cete oldugunu dusunuyorum bu isle ugrasanlarin.

Guzel strateji, paylasim icin tesekkurler. Bakalim bizimki buna benzeyecek mi? Ise yararsa, ileride baska hisselerde kullanilabilir olarak not alirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,086
    Yeni baslik hayirli olsun.

Arkamdan konusan cirkefler bosuna beni tahrik etmek icin guc harcamasinlar, artik yazmayacagim.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Arkamdan konusan cirkefler bosuna beni tahrik etmek icin guc harcamasinlar, artik yazmayacagim.
    dudu reis hoş geldin...
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

Abi sen yazmayınca sevinecekler ama
    İnadına yazmalısın abi
    Saygılar
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

5. Hsbc paravan.

Oyakin paraya ihtiyaci vardi hekts satmak istedi fakat dogrudan kendi satarsa hem dikkat cekecek hem de belki hisse 10-15tllere dusecegi icin istedigi ortalama ile satamayacakti.

bunun icin hsbc ile anlasti, sozde yabanciya blok satis gibi gostererek aslinda bi sazan sarmali kurdu. Hem kyyi urkutmeyecek hem de 87 milyon lot hisseyi tahtada satacakti ve oyle de yapti/yapiyor.
    Kisaca karincanin belini incitmeden isini gordu.

6. Sayın Dudu; Sizin sayenizde hektaşiyim, sizden başkasını tanımam, sizsiz olmaz.

7. Sen boşver dudunun sana ısmarladıklarını,ben sana neler ısmarlarım kaktüs çiçeğim benim ;)).

8. Sakin durayım diyorum .geliyor dokunuyor deynege ;))

Sayfa 9/548 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •