Sayfa 436/542 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 4334 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Şimdi gelelim kuru fasulyenin faydalarına,

Yarın hepsini sattım/sattık diyelim.

Yerine ne alacağız? Yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla herkes fikrini yazsın görelim er meydanını,
    Osman abi, 10,27 Hektaş için en iyi alım yeri. Grafik açılırsa link aşağıda. Ne alalım konusunda, enflasyon muhasebesi koçun dahi bazı şirketlerini kötü etkiliyor. Stok devir hızı yüksek şirketler olabilir. Birde Petkim dolar bazlı grafik güzel.
    Hektaş 17,62 üstü 3 gün kapanışı gelirse 10,27 beklentisi çöp olur. Osman abi grafik 3 gün önce çizilmiş. Senet bugün 17,54 den döndü.

https://twitter.com/dogo_trader/stat...xOYKRaq6j8YLyg

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Otur şirkete mektup yaz.
    Sat al demiyorum ben.
    Bir yatırımcının işk basta yapması gereken hisse fiyatından ziyade şirketi patron gibi sagiplenip artıları kuvvetlendirmesi eksileri ifade etmesidir.
    Yanlış yerden bakıyorsun hala.
    Onun için 3 5 şirketin cevresinde dolanıyoruz yatırımcı olarak.
    Ytd
    Abi lafım zaten size değil.Adam sattım diyor Titanik diyor ama halen günde en fazla yazan.bak yukarda atmışlar.360 üstü kötüleyen yazısı var.Ben gazlayanlarada yeter bune dedim.Günde 30 yazı atan vardı.Tamam zarar ettik diyorum ama yeter niyetin ne diye sorguluyorum sadece.Tamam hata ettik satmadık bir rahat verin dedim saygılar.

3. En son bunu sordugunda 0,9usd idi, simdi 0,5-0,6
    Hala bu noktada misin?

En basitinden %45 mevduat faizini yenebilecek misin 1 yilda burada?

Hic bir sey bilmiyorsan fon al ya da, araci kurum model portfoylerin kesisim kumesindeki hisseleri al.
    Ya da git ne bilim kelepir buluyorsan arsa al konut al.
    Trabzon maclarinda gsye handikap bas en azindan kazanma ihtimali daha yuksek

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Şimdi gelelim kuru fasulyenin faydalarına,

Yarın hepsini sattım/sattık diyelim.

Yerine ne alacağız? Yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla herkes fikrini yazsın görelim er meydanını,

4.  Alıntı Originally Posted by serdar2428efe Yazıyı Oku
    Abi lafım zaten size değil.Adam sattım diyor Titanik diyor ama halen günde en fazla yazan.bak yukarda atmışlar.360 üstü kötüleyen yazısı var.Ben gazlayanlarada yeter bune dedim.Günde 30 yazı atan vardı.Tamam zarar ettik diyorum ama yeter niyetin ne diye sorguluyorum sadece.Tamam hata ettik satmadık bşr rahat verin dedim sadece saygılar.
    Anladım sizi.
    Ben cok kızgınım.
    Hektas gibi bir şirketi ne hale düşürdüler.
    Oyak ın acilen yapılanmasını daha kaliteli hale getirip holding dahil kimya şirketi dahil halka arz edip demir çelik i dönüştürüp global ortaklıklarla işi yukarı görürmesi lazım.
    Millet işin ciddiyetinde değil ya.Ben ona kızıyorum.
    Rekabet daha da kızısıyor cogu sektörde tarım tohum şirketi önemli enerji şirketleri önemli demir çelik sektörü önemli.Sağlık setjöeü önemli.
    Üç büyük ilde sağlık sektörüne girebilirdi Oyak.
    Kritik ileride önemli olucak sektörler var buralara girebilirdi.
    Memleketin şirketleri patinaj çekiyor kimse farkında değil ya…
    Hisse fiyatına bakılacağına gidip mektupla e maille arkadas bu sektörlerde siz ne yapıyorsunuz dönüşümler az maliyetle kısa sürwde nasıl olucak hektas nolacak diyen olmadı hala da yok ki başlık olarak 10 ar tane soru hazırlanır her şirkete.Ve yatırımcılardan burada kafası daha çok çalışan adamlar var.Borsa yatırımı yapıp da hisse net e yazan insanların hepsi kalbur üstüdür.Kafa basıyordur çoğu şeye.
    Hektas baslıgına gelip okuyayım dedim mi köpürüyorum.
    Ayrıntıya girerek yazamıyoruz çoğu şeyi.
    Para kazanmak istiyorsak orta uzun vadede şirkete benim diyerek sahip çıkmalıyız.
    Kısa vadede kazanmak istiyorsak orda sorun yok zaten kol kes ile zarara batmadan cıkar insan.
    Çok gerginim….
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Anladım sizi.
    Ben cok kızgınım.
    Hektas gibi bir şirketi ne hale düşürdüler.
    Oyak ın acilen yapılanmasını daha kaliteli hale getirip holding dahil kimya şirketi dahil halka arz edip demir çelik i dönüştürüp global ortaklıklarla işi yukarı görürmesi lazım.
    Millet işin ciddiyetinde değil ya.Ben ona kızıyorum.
    Rekabet daha da kızısıyor cogu sektörde tarım tohum şirketi önemli enerji şirketleri önemli demir çelik sektörü önemli.Sağlık setjöeü önemli.
    Üç büyük ilde sağlık sektörüne girebilirdi Oyak.
    Kritik ileride önemli olucak sektörler var buralara girebilirdi.
    Memleketin şirketleri patinaj çekiyor kimse farkında değil ya…
    Hisse fiyatına bakılacağına gidip mektupla e maille arkadas bu sektörlerde siz ne yapıyorsunuz dönüşümler az maliyetle kısa sürwde nasıl olucak hektas nolacak diyen olmadı hala da yok ki başlık olarak 10 ar tane soru hazırlanır her şirkete.Ve yatırımcılardan burada kafası daha çok çalışan adamlar var.Borsa yatırımı yapıp da hisse net e yazan insanların hepsi kalbur üstüdür.Kafa basıyordur çoğu şeye.
    Hektas baslıgına gelip okuyayım dedim mi köpürüyorum.
    Ayrıntıya girerek yazamıyoruz çoğu şeyi.
    Para kazanmak istiyorsak orta uzun vadede şirkete benim diyerek sahip çıkmalıyız.
    Kısa vadede kazanmak istiyorsak orda sorun yok zaten kol kes ile zarara batmadan cıkar insan.
    Çok gerginim….
    Ytd
    Haklısınız benim yazılarım orda duruyor.10 dolar fiyat verildiğinde yapma etme nadir diyenlerden biriydim.Boyuna bedelli yapmasın yeter kazansın azda olsa temettü versin dediğimde çok kızan oldu.Bu şekilde ferbis halka arzı olamaz dedim.Saldırdılar ;)).

6. Suanda satmadık,yukardan satmadık tamam gelip gidip vurmayın diyorum sadece saygılar.

Denizyatırım yorumu güzel. Ereğli'nin karı artacakmış, hektaş stabil görünüyor.
    Çıkmayan candan umut kesilmez.
    Hektaşın 12 aylık blançosu bence iyi gelecek.

8.  Alıntı Originally Posted by serdar2428efe Yazıyı Oku
    Haklısınız benim yazılarım orda duruyor.10 dolar fiyat verildiğinde yapma etme nadir diyenlerden biriydim.Boyuna bedelli yapmasın yeter kazansın azda olsa temettü versin dediğimde çok kızan oldu.Bu şekilde ferbis halka arzı olamaz dedim.Saldırdılar ;)).
    10 dolar olsaydık ki o dönem dolar 18 olduğu için çok rahat olurduk.

Pd’miz 25 milyar dolar olacaktık.

Sasa üzerinden örnek veriyorum

Dolaşımda ki hisse 1.2 milyar

Nisan 2020 pd 1 milyar dolar sasa’nın

20 milyar dolara kadar çıktı mı ? çıktı.

Sayfa 436/542 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •