Sayfa 149/330 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2633 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Haberi paylaşırken direkt bana laf çakıyorsun, sonra "konut piyasası sizin mahalleden ibaret değil."

O zaman çıkan kanunun kapsamı da bizim mahalleden ibaret değil.
    Kanunu bana özel mi çıkarttılar ki bana söylüyorsun? İstanbul deyince senin aklında nasıl birşey canlanıyor anlamıyorum ki.
    Direkt olarak sana ya da senin mahallene bir şey söylemedim. Benim yorumum mülkiyet gaspı ile ilgili.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

2. yeni çıkan kentsel dönüşüm yasasından gözü korkanlar ellerindeki konutları yok pahasına satmaya başladılar. Özellikle bu garip insanları emlakçılar ve mütehhitlerin sokaklara saldığı insanlar yanlış bilgilendiriyorlar. Binanıza yıkım kararı geldiğinde tüm işin biter üstüne de birton paran gider vb. şeylerle ürkütüyorlar. Oysa ; oyun beleşe mal toplama oyunu.

Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Sistem, tüm çevre sorunlarında kişisel olarak kendimizi suçlu hissetmemizi istiyor, gelmeyin bu gaza.
    Ülkede kullanılan suyun %90'ı sanayi ve tarımda kullanılıyor. Ülkeye giren tüm yabancıları yasaklasak ya da 1,5 litrelik pet şişe suyla banyo yapsak bile su sorununu biz kişisel olarak çözemeyiz hocam.
    kesinlikle öyle. mesela Bursa kesteldeki coca cola fabrikası bursanın ovasının suyunu bitiriyor resmen. Derin sondaj ile günde tonlarca su kullanıyor. bunun gibi yüzlerce tesis var.
    ayrıca konya gibi tahıl tarımı yapılması gereken ovada bile sondaj suyu ile sulu tarım yapılmaya çalışılıyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Dünyada emlak balonu olan ve en riskli 5 şehir, Zürih, Tokyo, Miami, Münih ve Frankfurt imiş.

Türkiye'de korkacak bir durum yok.
    Risk arttığı anda, hökümetimiz, alıveririr ekstra 3 5 milyon göçmen, sorunu halleder.
    Türkiye'ye girenden vize parası alamıyoruz ama konut parası alıyoruz, çok şükür.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 149/330 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •