Sayfa 191/329 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2626 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bu bölge Cihat çiçeğin çok övdüğü kurtköy tarafı değil mi ?

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    yazlıklar için olumsuz.
    Gelsinde kredileri kökleyelim. En son bi ev bakmıştım. Turkiye finansa yönlendirmişti emlakçı ucuz diye. Oda red vermişti. Zaten MT isterseniz başka bankaya başvurun biz ince eler sık dokuruz çünkü kar payı oranımız düşük demişti. Aradan 1-2hafta geçsin kar payı yerine faizli bankalara başvurayım derken kural değişmişti. Tabi TF'a başvurmadan önce bir 1.20 faizli bir sürü taksitli nakit avans kapatmış. Birde 0.99 faizli 4 yıllık konut kredimi kapatmıştım. Yinede çıkmayınca baya dert olmuştu bana.

Sent from my 2109119DG using Tapatalk

6. Bence bu proje Turkiyede manyak tutar

https://twitter.com/i/status/1728301104239198253

7. Ev fiyatlarının ve kiraların daha da hızlı artacağı aşikar. Piyasa her zaman zorlamalara ters tepki verir. Arz azalır, Fiyatlar daha da uçar. Maalesef.

Zorlama olmaz serbest ekonmide. Komunist rejimde olabilir. Ama zaten o zaman farklı bir rejim demek. Ama serbest piyasada olmaz, daha da kötü sonuçlar doğurur.

Ev almak ve kirayı ödemek giderek daha da zorlaşacak, çünkü arz azalacak. Talep artacak. Fiyatlar uçacak. Serbest piyasa ekonomisini iyice bilmeyenler konuşmasın.

https://www.aydinlik.com.tr/haber/tu...le-olur-436066

8.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Gelsinde kredileri kökleyelim. En son bi ev bakmıştım. Turkiye finansa yönlendirmişti emlakçı ucuz diye. Oda red vermişti. Zaten MT isterseniz başka bankaya başvurun biz ince eler sık dokuruz çünkü kar payı oranımız düşük demişti. Aradan 1-2hafta geçsin kar payı yerine faizli bankalara başvurayım derken kural değişmişti. Tabi TF'a başvurmadan önce bir 1.20 faizli bir sürü taksitli nakit avans kapatmış. Birde 0.99 faizli 4 yıllık konut kredimi kapatmıştım. Yinede çıkmayınca baya dert olmuştu bana.

Sent from my 2109119DG using Tapatalk
    Ben ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. etraf köşe kapmak isteyenlerle dolu, bu kimi zaman otopark, kimi zaman kaldırımda dükkan tezgahı, trafikte takip mesafesinin boşluğu, sahilde karavan yeri, plajda şemsiye vs vs. Evi kiraya verdiğimde böyle insanlarla uğraşmak istemiyorum.
    Parayı sermaye piyasasına yollayınca da TV'lerde orta halli olsan da zengin muamelesi görüp, bunlardan vergi alın, daha çok alın diyorlar. Sanki ülkede tasarruf yapmak onu yatırıma yönlendirmek kötü bir şeymiş gibi.

Sayfa 191/329 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •