Sayfa 251/333 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon
Arama sonucu : 2660 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. https://www.hurriyet.com.tr/gundem/a...cagiz-42397447

Kurum ,beni seçerseniz konut ,arsa,araba,taksi plakası fiyatları yine yeniden YÜKSELİŞ/ŞAHLANIŞ dönemine gireceğini mi idda ediyor?

2.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...donem-42397330

bakalım daha neler yumurtlayacaklar...

sahi bir ara TOKİ'nin sattığı yerle rpaylara bölünmüş ve borsada halka arz edilmişti ..ne oldu ?

zihni siniri bile kıskandıracak yönetmler

pes doğrusu !!!
    15 yillik konut kredisini bekliyorum hani aylik faizi %1.2 olan

Bizim gibi evi olmayanlar icin cikarilacakti yasa

3.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    15 yillik konut kredisini bekliyorum hani aylik faizi %1.2 olan

Bizim gibi evi olmayanlar icin cikarilacakti yasa
    mehmet şimşek karşı o işe...

enflasyonu azdırıyor ucuz kredi diye karşı çıkıyormuş...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    bizim ky milletine 250 dolardan KÖKlediler kaç yıl bekletcekler bakalım. bu şişecam sahol veya fort olsa küfrü bas allah bas tüm yönetim kurulu üyelerinin sülalesine kadar küfürler yağardı. sözde üstat bunlar işte :D bu milletin hocası kocası bitmez.
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-52511235

2020 de 100 milyar dolar PD i varmış ve patron bizzat çok pahalıyız demiş.En son 1 trilyon doları geçmiş idi şu anda 800 milyar dolarlarda.Dolar bazında 3 senede 1 e 8-10 yapmış.O zamanlarda da bazı akıllılar böyle hesaplara giriyor lardı.Kaçın çok pahalı batacak oyuncak araba üretiyor falan filan.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-52511235

2020 de 100 milyar dolar PD i varmış ve patron bizzat çok pahalıyız demiş.En son 1 trilyon doları geçmiş idi şu anda 800 milyar dolarlarda.Dolar bazında 3 senede 1 e 8-10 yapmış.O zamanlarda da bazı akıllılar böyle hesaplara giriyor lardı.Kaçın çok pahalı batacak oyuncak araba üretiyor falan filan.
    Patron faaliyet raporunu okusun da gelsin
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    mehmet şimşek karşı o işe...

enflasyonu azdırıyor ucuz kredi diye karşı çıkıyormuş...
    Artık bunların sadece ALLAH 1 DEDİKLERİNE inanırım. Bu inancımda aslında onlara değil, kendi bildiğimdendir.

Ne dedilerse tersini yaparak herkesi terse yatırmakta ustalaşmışlardır.

7. Her sabah son 24 saat ilanlarını inceleyerek , bildiğim konum ve dairelerin ilanlarındaki bariz yalanları içeren bölümleri ve ilan numarasını kopyalarak ; ilan verene ilanı düzeltmesi için sistem üzerinden uyarı gönderiyorum. Agresif olan bazı ilan verenler anında hakaret içeren cevaplar yazıyorlar. Bu cevapları da kopyalayarak ertesi gün hakaret davası açılıyor. Böylece güzel paralar kazanıyorum. Faizden, dövizden , borsadan kazanmak zor. Ama bu yolla risksiz kazanç kesin. SONUÇTA HERKES SİNİRİNE SAHİP OLACAK. Konuşmayı- tartışmayı öğrenecek.

8. Abicim işin gücün yok mu senin yaw . Memleket it kopuk dolu, bir gün başını belaya sokacaksın. Sonra göreceksin risksiz kazancı

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Her sabah son 24 saat ilanlarını inceleyerek , bildiğim konum ve dairelerin ilanlarındaki bariz yalanları içeren bölümleri ve ilan numarasını kopyalarak ; ilan verene ilanı düzeltmesi için sistem üzerinden uyarı gönderiyorum. Agresif olan bazı ilan verenler anında hakaret içeren cevaplar yazıyorlar. Bu cevapları da kopyalayarak ertesi gün hakaret davası açılıyor. Böylece güzel paralar kazanıyorum. Faizden, dövizden , borsadan kazanmak zor. Ama bu yolla risksiz kazanç kesin. SONUÇTA HERKES SİNİRİNE SAHİP OLACAK. Konuşmayı- tartışmayı öğrenecek.

Sayfa 251/333 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •