Sayfa 229/317 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon
Arama sonucu : 2532 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Emekliler eyt lilere karşı çıkması gerekiyordu. Eyt liler emeklilerinde pastasından yemek zorunda.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    bende hep aynısını söyledim çevremdekilere eyt nin bedelini önceki emekliler ödeyecek diye üstüne çok büyük haksızlık da oluştu ben 43 yaşındayım emekli olamadım arkadaşım 42 yaşında emekli oldu ben uzun yıllar daha prim ödeyeceğim şimdi benim gibi olanlarda haklı olarak düzenleme istiyor bizim ne günahımız var diye popülizmin kapısını bir kere açarsan bir daha kapatamazsın

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bende hep aynısını söyledim çevremdekilere eyt nin bedelini önceki emekliler ödeyecek diye üstüne çok büyük haksızlık da oluştu ben 43 yaşındayım emekli olamadım arkadaşım 42 yaşında emekli oldu ben uzun yıllar daha prim ödeyeceğim şimdi benim gibi olanlarda haklı olarak düzenleme istiyor bizim ne günahımız var diye popülizmin kapısını bir kere açarsan bir daha kapatamazsın
    Nasıl çok sayıda üniversite açılıp , üniversite diploması sıradanlaştıysa aynısı emeklilik içinde olacak.
    Ben eyt'ye karşıydım. Günün sonunda bu yasa çıktı. Eğer 15 yıl prim ödeyerek ömür boyu maaş alınabiliyorsa bu haktan tüm vatandaşlarımızın yararlanmasını isterim.

3. 60 yaş altına emeklilik kaldırılmadığı sürece emeklilik zaten her geçen ay değersizleşmek zorunda. Bir kamu memuru 2015te emekli ikramiyesiyle son model Audi A3 alabilirken şuan belki taksi çıkması egea falan alabilir. Maaşlar da çalışanlara oranla her yıl azalıyor. Eytliler de emekli olmak için emekli olmuyor zaten hem emekli maaşı hem asgari ücretin biraz üstü alsa totalde 25k alıp keyiflerine bakacaklar. Her koyun kendi bacağından asılır tabiki.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

4. Bugün Ankara batı adliyesinde emlakçının fahiş fiyat artışıyla ilgili aldığı cezaya itiraz duruşmasına katılacağım. Ekran alıntıları ve watsap görüşmeleri delil olarak dosyada olduğundan bilgime başvurulacak.

Bana bir şey olmaz diyen -zam zam zam , daha da fazla zam - diyenlere ibretlik sonuç çıkacağına inanıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    60 yaş altına emeklilik kaldırılmadığı sürece emeklilik zaten her geçen ay değersizleşmek zorunda. Bir kamu memuru 2015te emekli ikramiyesiyle son model Audi A3 alabilirken şuan belki taksi çıkması egea falan alabilir. Maaşlar da çalışanlara oranla her yıl azalıyor. Eytliler de emekli olmak için emekli olmuyor zaten hem emekli maaşı hem asgari ücretin biraz üstü alsa totalde 25k alıp keyiflerine bakacaklar. Her koyun kendi bacağından asılır tabiki.
    Emeklilik forumunda çok yazdım da burada da dursun.

birkaç yıl içinde ödediğiniz prim ve süreden bağımsız olarak herkes aşağı yukarı aynı maaşı alacak.

2030 itibari ile prim ödeyip ödememenizden bağımsız herkes aynı emekli maaşını alacak.

kabaca bu maaş 250 dolar civarı olacak.

böylece evrensel temel gelir denen küreselci oyunu işleme alınmış olacak.

6. CB lığı sistemi gelmeden önce 5 yıl önce dolar ve euro 3-4 TL idi...
    Son 2 yılda ise dolar ve euro 8 TL den 30-32 TL ye geldi bu ülkede...

Herşeyin fiyatının anormal artması çok normal, bu sebebe göre sonuç oluştu...

Daha önce de yazdığım gibi artık her koyun kendi bacağından asılır mantığı var ülkede... Altta kalanın canı çıksın mantığı... Ölen ölür kalan sağlar bizimdir mantığı var...

Çok üzücü ve acı ama gerçek bu...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu ortamda nasil saticak kusadasindayim satiliklarin yuzune bakan yok
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    kuşadası hayranı biri vardı tüm yatırımları emlakta idi, sanırım hepsini satıp mevduata geçti sesi sedası çıkmıyor.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bizde bi yanlis ist.dan geldik 6 aydir burda kiradayim.havasinin temizliginden baska bi durum yok
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    kuşadası hayranı biri vardı tüm yatırımları emlakta idi, sanırım hepsini satıp mevduata geçti sesi sedası çıkmıyor.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 229/317 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •