Sayfa 323/323 İlkİlk ... 223273313321322323
Arama sonucu : 2579 madde; 2,577 - 2,579 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    şuan benim bildiğim yaşlı birine ait 6 tane daire var kira guncellemeleri temmuz eylul arasinda yapilacak ortalama 3250tl kira alıyor. geçen yıl bir yatırım için gelişmiş lokasyondaki evi satılığa çıkarmak istedi kiracı 200 bin tl pay istedi. yasal hakkıymış. ben de başka bir daireni satalım bunu 1.5 yıla çıkartalım 15 bine kira bulsun bakalım dedim taahutnamesi senedi var. davayla uğraşmak istemedi. daire de satmadı. ayni kiraci kira guncellemesinde aslinda %25 arttiririm da size kıyak geçiyorum tarzı konuştu 1500den 3000 yaptık. bunlar şaka değil. 70 yaşını geçmiş adamlar davayla uğraşıp rahat bozmaz.
    içindeki niye para istiyorki...

aynı olayı arkadaşım yaşadı...

buna 4 yıldır ayak direyen %25 dışında artırmayan...

zorluk çıkaran kiracıdan bıkıp o içindeyken sattı...

adamın 4 yılda çıkaramadıgını alan adam 2 ayda çıkarmış...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    şuan benim bildiğim yaşlı birine ait 6 tane daire var kira guncellemeleri temmuz eylul arasinda yapilacak ortalama 3250tl kira alıyor. geçen yıl bir yatırım için gelişmiş lokasyondaki evi satılığa çıkarmak istedi kiracı 200 bin tl pay istedi. yasal hakkıymış. ben de başka bir daireni satalım bunu 1.5 yıla çıkartalım 15 bine kira bulsun bakalım dedim taahutnamesi senedi var. davayla uğraşmak istemedi. daire de satmadı. ayni kiraci kira guncellemesinde aslinda %25 arttiririm da size kıyak geçiyorum tarzı konuştu 1500den 3000 yaptık. bunlar şaka değil. 70 yaşını geçmiş adamlar davayla uğraşıp rahat bozmaz.
    Dün uzun süredir boş tuttuğumuz evi kiraya vermek için emlakçıyq gittik. Orada biri ile tanıştım. Bizim evi kiralamak istiyormuş adamın nazillide 4 evi varmış kirada
    Toplam 8.000 tl kira alıyormıuş hiç bir kiracısı arttırmıyormuş. Çıksalar en az 24.000 tl toplam gelirim olur diyor. Evlerin hepsi 3+1 miş. 4 eve karşılık 8.000n tl kira alıp ankarada 2+1 bir evi 12.000 e kiralqmak durumunda kaldığı için kızgındı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    içindeki niye para istiyorki...

aynı olayı arkadaşım yaşadı...

buna 4 yıldır ayak direyen %25 dışında artırmayan...

zorluk çıkaran kiracıdan bıkıp o içindeyken sattı...

adamın 4 yılda çıkaramadıgını alan adam 2 ayda çıkarmış...

Bizim sştede 500.000 istedi satılıknevi boşaltmak için
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 323/323 İlkİlk ... 223273313321322323

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •