Sayfa 51/1001 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Viop LIV

Özetle elinde olan veya borçlanılan TL yi neye yatırırsan yatır belli oranda katlamış. TL sini faizde tutan, kkm yapan,altın, dolar tutan vs zararda.

Borsada belli hisseler dehşet katlarken bazıları az katladı. Seçimden sonra long olan iyi götürdü. Memet abi short yapmayın demiyor viop yapmayın diyor orayı anlayamadım. 30 binlik, Doğan SLX 1998 model İe, enjeksiyonlu, hidrolik direksiyon arac 300 bin olmuş. Böyle bir dönemde kaldıraç ilaç doğru kullanan için tabiki

Bakmak ve görmek!?

2. borsa 1800 den 8000 lere gelirken hep birlikte bu dediklerini soyluyorduk
    Sonuc 1800 den 8000 e kadar guzelce surdu bu sekilde yazan dusunenler palayi guzelce besledi [ buna bende dahil zaman zaman short actim]
    Sen gercekler birgun ortaya cikar diye bekliyorsan butun sermayeyi bugunden palaya teslim et hic ugrasma nasil olsa eninde sonunda senden alicak
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Gerçeklerin eninde sonunda çıkma diye bir huyu vardır.....BORSA bir yerden sonra işler tersine dödüğünde günlerce çıktığını bir günde verme diye bir realite vardır....Unutmayın nakte dönüşmeyen değer asla cebe girmez.
    ....

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Vadelide pozisyon acip 1 gunde 50bin masada birakiyorsun sonra okuz gibi uyuyabiliyorsun
    neymis bataryaya 7 bin verirse 7 gun uyuyamazmis
    1 porsiyon iskenderin 290
    1 tantuninin 150 tl oldugu yerde 4 bine batarya bedava
    50 bin değil bir kere 25 bindi zarar.

Vallahi biraz önce 2 tavuk tantuni, 2 biftek tantuni söyledim eve 270 verdim.

Naberr

Bakmak ve görmek!?

4.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Aynen parabolik herşey katlıyor. Bu Ağustos faiz artırımı ile bu ay ilk defa otoya zam gelmedi. 25 fayizla oto enflasyonu geçen sya gore 0
    Memed abi bırak zam gelmemeyi canakkale de Ford kuga ve iki saz arkadaşına bayiden yüzde 10 indirim diye afiş asmislardi

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Özetle elinde olan veya borçlanılan TL yi neye yatırırsan yatır belli oranda katlamış. TL sini faizde tutan, kkm yapan,altın, dolar tutan vs zararda.

Borsada belli hisseler dehşet katlarken bazıları az katladı. Seçimden sonra long olan iyi götürdü. Memet abi short yapmayın demiyor viop yapmayın diyor orayı anlayamadım. 30 binlik, Doğan SLX 1998 model İe, enjeksiyonlu, hidrolik direksiyon arac 300 bin olmuş. Böyle bir dönemde kaldıraç ilaç doğru kullanan için tabiki

Bakmak ve görmek!?
    Şimdi soru şu? Enflasyon böyle devam mı edecek, dur denilecek mi? denilebilecek mi. Shortun, longun cevabı orada bence, en önemlli etken olarak; bu yükselişin enflasyon rallisi olduğu konusunda herkes hemfikir diye düşünürsek.

Bakmak ve görmek!?

6. en fazla artislar elektronik de oldu
    18 lik daikin sensira 4300 du suan 36bin tl
    4300 de indirimli fiyati idi bayiye gelis fiyatinin uzerine 200 tl kar eklemistik
    sonucta 2 yilda ulkede hersey en az 4 5 kat artti
    4-5 kat artmayan tek sey müteahhit in bize verdigi yevmiyeler
    Aksama kadar sirtinda cimento torbasi tasi tasi nereye kadar
    KPPS ye girip bekcilige basvuracagim

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    50 bin değil bir kere 25 bindi zarar.

Vallahi biraz önce 2 tavuk tantuni, 2 biftek tantuni söyledim eve 270 verdim.

Naberr

Bakmak ve görmek!?
    ....

Allah yardımcınız olsun, bedeni kuvvetle çalışıp, hayat mücadelesi veren herkese güç kuvvet versin mevlam.

Bakmak ve görmek!?

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    en fazla artislar elektronik de oldu
    18 lik daikin sensira 4300 du suan 36bin tl
    4300 de indirimli fiyati idi bayiye gelis fiyatinin uzerine 200 tl kar eklemistik
    sonucta 2 yilda ulkede hersey en az 4 5 kat artti
    4-5 kat artmayan tek sey müteahhit in bize verdigi yevmiyeler
    Aksama kadar sirtinda cimento torbasi tasi tasi nereye kadar
    KPPS ye girip bekcilige basvuracagim
    Vallahi buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, tv bozulmasın diye dua ediyorum. Allah'tan elimden geliyor basit arızalarını kendim yapıyorum. Yakın zamanda Çamaşır makinesinin kömürünü değiştirdim. Buzdolabı su damlatiyordu. You tube dan baka baka buldum, su kanalı tikaliymis onu açtım vs. Servis geldiği an anakart diyor, anlamazsan yandın.

Bakmak ve görmek!?

Sayfa 51/1001 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •