Sayfa 564/1001 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Doğrudur sn ugolnili üstad .Ben teknikci değilim anlamam o kadarından. .Ama böyle enflasyonist ortamda gidip de tl bazında uzunvadeli grafik çizecek de değilim.O kadarını bilmesemde hissederim.
    Çocuğa harçlık veriyorum arkadaşlarımın babası euro veriyor diyor.
    "Kantinde harcayamaz size hava atmak için getirmişdir okula dedim" iki üç gün önce.

Saygılar.
    doğrudur sn pisyedili.temel analiz ve teknik analiz sentezi yapmak en doğrusudur hisse alacaksan ,viop 30 da trade ediyorsan ta ağır basar(temel analiz ve haber akışı da etkler tabii ki)

2. Burayı okuyan gençler veya yeni bu işlere giren arkadaşlar teknik analizide öğrenin bu oyunun temel ne kadar gerekli ise teknikte o kadar gereklidir , sistem oyunu genellikle trend üzerine kurduğu için teknik bu yüzden küçümseniyor iş testereli piyasaya döndüğünde çok ağlayan duyarsınız , olaya 2 çizgi 2 ortalama olarak bakılıyor , bol bol graf çizip takip ettiğiniz tahtalardaki tahtayı yönetenleri anlamaya çalışın o çizgileri onlar çiziyor , zamanla emin olun tahtanın hareketlerini ezberleyeceksiniz ama her işte olduğu gibi bundada çalışmak ve geliştirmek önemli
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ben dolar bazlı artmadı diye mi yazdım? Sen burada konuşurken ben en başından beri mal taşıyorum...

Heyecanla provakasyon yapacaksın diye yazılanları okumadan,anlamadan yorum yazma..
    Lafım sana değildi..Buraya tl bazlı grafik koyduğum zaman DOLAR BAZLI BAK DOLAR BAZLI..Yerimizde sayıyoruz bi yere gitmedi diyenlere idi..

Efendim 2008 de 5 dolar mış da hala oraya bile gidememiş de BORSADA ÇIKIŞDAN SÖZ EDİLEMEZMİŞ..(bunu komiktir Fatih A. da söylüyor..tek kuruşda borsa oynamamış bugüne kadar..ama her sözüne Goldman sachs dan üst düzey bir arkadaşla yemekteyiz yine diye başlayan bir adam bu )

Neyse..

Alın siz dolar bazlı..
    Ne diyor TA cılar..

1 dolara mı basarlar yoksa önce 4 ardından 5 e mi çekerler..

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    O senle ayırıyor.. Senin ayırman kimin umrumda?

Şimşek kapı kapı geziyor..
    Sonuç sıfır. Bol nasihat ve vaat..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ayasofyanın 50 yıllık tadilatı bunun şartlarından biri sanırım,bi şekilde anlaşıldı,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Sindoma53 market taban giderse teknik böyleymiş mi diyeceksin ?

Ne anlatıyorsunuz dayı siz ne teknik ?
    o zaman her sabah kalktığında bugun ölücem mi diye yaşa , bu oyunun içinde herşeye hazır olacaksın o graflara doğru bakarsan tabanda olsa az hasarla atlatırsın memed efendi ama sen bakamazsın çünkü sende yükseklik korkusu var bu yüzden herkezde aynı korku oluşması için uğraşıyorsun
    sen istediğin kadar bir yerlerini yırt burada vıop yapan yapacak , teknik analiz yapan yapacak bende diyorumki hergün aynı şeyleri yazıp topiğin içine etme aç kendine bir topik burayada koy reklamını kaybeden senin topiğe gelsin vıop yapmayın yaz topiğine binlerce sayfa gelen orada terapi görsün bak bu kadar net anlattım.
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Burayı okuyan gençler veya yeni bu işlere giren arkadaşlar teknik analizide öğrenin bu oyunun temel ne kadar gerekli ise teknikte o kadar gereklidir , sistem oyunu genellikle trend üzerine kurduğu için teknik bu yüzden küçümseniyor iş testereli piyasaya döndüğünde çok ağlayan duyarsınız , olaya 2 çizgi 2 ortalama olarak bakılıyor , bol bol graf çizip takip ettiğiniz tahtalardaki tahtayı yönetenleri anlamaya çalışın o çizgileri onlar çiziyor , zamanla emin olun tahtanın hareketlerini ezberleyeceksiniz ama her işte olduğu gibi bundada çalışmak ve geliştirmek önemli
    aynen hocam,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Ta var diyende yengeç yiyor ta yok diyende yengeç yiyor.. niye kavga ediyonuz yaw

En en en zenginimiz. Yarasa boqu yiyebilir.. şaka değil acayip pahalı. Ama bi okadar şifalı.

8. dmk sı neden durup dururken 30milyar dolara çıkarsın,

asıl araplar napıcak baklaım,selec vs vs sv dediler ama beklioz bakalım piyango kime vurucak.

Sayfa 564/1001 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •