Sayfa 563/1001 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Benim için grafik bundan ibaret . üzerine ağırlıklı ortalama bile çizmeye gerek görmüyorum çünkü teknikcide değilim.

NOT:3 çizik var sadece kalın (belirgin olsun diye) kırmızıları 2 şer kez çizdim.

ho olmadan ta olmaz zaten...

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,065
     Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    ho olmadan ta olmaz zaten...
    Doğrudur sn ugolnili üstad .Ben teknikci değilim anlamam o kadarından. .Ama böyle enflasyonist ortamda gidip de tl bazında uzunvadeli grafik çizecek de değilim.O kadarını bilmesemde hissederim.
    Çocuğa harçlık veriyorum arkadaşlarımın babası euro veriyor diyor.
    "Kantinde harcayamaz size hava atmak için getirmişdir okula dedim" iki üç gün önce.

Saygılar.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Sindoma hep çamur at izi kalsın modundasın..
    Ben memed in avukatlığına soyunmadım..Bu birrrr...Adam yazıyor sana ne size ne..Yazsın bırak..Kendince bişiler diyo (çok da saçmalıyor ayrıca haaa) Burada BOSPO da yazıyor..boyuna crash..Ona bu kadar laf sokmuyorsun..

Sadece aykırı fikirleri (evet bende dahil) bu kadar aşağılamayın..

Kuzu nun yerinden kovulduk çünkü adam 2.20 dolarda iken 1.5 a gidecez diyordu..yeniden 3 dolar olduk.
    Endeks de güya 5700 e çıkıp 3800 e düşecek idi..
    Hafiften yazmaya başladım faizlar artışı falan hikaye dimdik alırlar dikkatli olun diye..
    6 ay ceza aldık..
    Sonuçda ne 1.5 dolara geldik.
    Nede mazallah 3800 e..

Şimdi de sene sonuna kadar müsade o zaman görüşürüz dedi kendi de kayboldu ortadan..

Durum bundan ibarettir..
    o vatandaş part tıme çalışıyor burada bunu gibi sayfalarca aynı şeyleri yazmıyor ayrıca anladığım kadarı ile hükümete kızdığından şarj olup gidiyor.Ha kimseyi aşaladığımda yok ben sadece topik doğru kullanılsın diyorum.Hadi kamu oyu yoklaması yapalım bakalım kaç kişi dinlemiş memed yazdığından beri kaç kişi vob ve teknik analiz bakmayı bırakmış.
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Uzun vadeli grafiğe lineer bakılmaz... İlaveten enflasyon yüksekken de uzun vade Tl değil dolar bakılır...
    Sizin teknik biraz zayıf ne yazık ki.
    Teknik yok derken, bende yok anlamında dediniz sanırım..
    Selamlar...
    Eee dolar bazlı da 1 e 2 yaptı..O nasıl olacak.
    Hadi enflasyon var ok.
    Dolar bazlı double yapmasını nasıl açıklayacaz..
    Bazıları burada ben arjantin örneğini verirken dolar bazlı bak dolar bazlı bak diyorlardı..
    Dolar bazlı double getiriyi ciddiye almıyor muyuz anlamadım..
    Beğenilmez oldu herhalde.

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Eee dolar bazlı da 1 e 2 yaptı..O nasıl olacak.
    Hadi enflasyon var ok.
    Dolar bazlı double yapmasını nasıl açıklayacaz..
    Bazıları burada ben arjantin örneğini verirken dolar bazlı bak dolar bazlı bak diyorlardı..
    Dolar bazlı double getiriyi ciddiye almıyor muyuz anlamadım..
    Beğenilmez oldu herhalde.
    Ben dolar bazlı artmadı diye mi yazdım? Sen burada konuşurken ben en başından beri mal taşıyorum...

Heyecanla provakasyon yapacaksın diye yazılanları okumadan,anlamadan yorum yazma..

6. Sindoma53 market taban giderse teknik böyleymiş mi diyeceksin ?

Ne anlatıyorsunuz dayı siz ne teknik ?

7. Bundan sonra ki oyun da para dövize kkm ye gitmeyecek beş sene boyunca bu türkü ile oynacağız ha bunu kabul etmiyorum ben borsanın içinden geçerim diyecek bir güç seçime kadar olamaz. Seçime yakın sürede başlar satış o zamana kadar belki 100 bin bile olabilir. Ülkeyi yönetenler neyi istiyorsa o şekilde gidip gelecek borsa. Bunlar tahminimce bir şeyleri sattılar bu alıcılar kurun ölmesini istediği bir seviye var. Bu seviyeye gelene kadar para girmeyecek. Bu 35-50-100 nasıl bir seviye tahmin edemiyorum. Sonuçta bize az para yetmiyor 100 milyar dolar üstünde bir para lazımdır ve bundan sonra da hiç cari açık vermememiz lazım.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Erdoğan; Gerekirse AB ile yolları ayırırız.
    O senle ayırıyor.. Senin ayırman kimin umrumda?

Şimşek kapı kapı geziyor..
    Sonuç sıfır. Bol nasihat ve vaat..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 563/1001 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •