Sayfa 193/1001 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: Viop LIV

1. Bugünlerde elimi attığım uçuyor. Ama bende ki ök.üz hastalığı kağıtta beklemeyi engelliyor. Zabağlan golts ve ercb aldım en düşükten biz bozkuşun pide parasına tav olduk kağıt uçtu gitti. Kiralık el var temiz engelli eli.

Pandemi zamanında operasyon yedi..

75 di tepesi . 30 Lara kadar düştü. Sonra bölündü.. maliyetim 10 civarı.. pandemi gelecekte daha çok konuşulacak..

Bu nedenle bio ve bio kimya hisselerinin gelecekte iyi olacağını düşünüyorum.

Krizi fırsata cevireyim dedim

Alıntı yapamıyorum nedense trilci nerden buldun diyene cevap yazdım

Teleteksten takip ediyorum forumu 3 saat gecikmeli geliyor veriler

4. TCMB'nin 2012 yılından bu yana enflasyon hedefi %5 ve gerçekleşme sayısı SIFIR.

https://tcmb.gov.tr/wps/wcm/connect/...onun+Hedefleri

JPMorgan, TCMB'dren Eylül ve Ekim'de 500 baz puan faiz artırımı bekliyor

5. Türkiye'nin faiz oranlarını hem Eylül ve hem de Ekim aylarında 500'er bp artıracağını tahmin ediyoruz.

Ortodoksluğa geçişin artık dayanıklılığa ve siyasi desteğe sahip olduğuna dair inancımız daha yüksek.

Bu nedenle piyasaların TCMB'nin aşırı faiz artışlarını daha rahat fiyatlandırabileceğine inanıyoruz.

-JPMorgan

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    TCMB'nin 2012 yılından bu yana enflasyon hedefi %5 ve gerçekleşme sayısı SIFIR.

https://tcmb.gov.tr/wps/wcm/connect/...onun+Hedefleri

JPMorgan, TCMB'dren Eylül ve Ekim'de 500 baz puan faiz artırımı bekliyor
    Demek ki duruma kader bize de bir gün güler şeklinde bakıyorlar...

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Türkiye'nin faiz oranlarını hem Eylül ve hem de Ekim aylarında 500'er bp artıracağını tahmin ediyoruz.

Ortodoksluğa geçişin artık dayanıklılığa ve siyasi desteğe sahip olduğuna dair inancımız daha yüksek.

Bu nedenle piyasaların TCMB'nin aşırı faiz artışlarını daha rahat fiyatlandırabileceğine inanıyoruz.

-JPMorgan
    köpek balıkları kan kokusunu aldı bir kere

vermede göreyim

Sayfa 193/1001 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •