Sayfa 562/1001 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: Viop LIV

Kötü haberler geliyor.
    Reis bizi Avrupa birliğinden çıkarıyor.
    Ne zor girmiştik be...
    Yoksam girmedik mi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Kötü haberler geliyor.
    Reis bizi Avrupa birliğinden çıkarıyor.
    Ne zor girmiştik be...
    Yoksam girmedik mi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz Avrupa birliğine girecekken Ortadoğu bize girdi.

3. Gazoz kapağıyla grafik çizmeye sürdürdüğünüz sürece böyle dik açılı grafik çizmeye devam edersiniz. Grafiği gerçek parayla çizin.

4. bist 30 50 günlük ho 7959 .ab haberi negatif bu hafta 80xx i görür müyüz??? ihtimal dahilinde.....ytd

5. memed bizde böyle bakıyoruz grafı okuyanda gayet güzel oyunu anlıyor ,
    bu grafta herkes aynı kazanmıyor ,tecrübe,bilgi,nakit,psikoloji doğru yöneten kazandı.
    trend den sonra sadece yeşil ortalama ile oynayan bile güzel para kazandı sana dik gelen çizgiler millete para makinaları aldırdı
    dünyan değişsin diye kanal üzerinden anlattım kurtul şu kaygı bozuklarından pıst 100 7800 altı çoklu kapanışlarda TREND game over olur düzeltme derinleşir.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Gundiş,
    ortadan kaybolup gidip geldiğinden beri seni muhatap almamaya çalışıyorum , çünkü benim için etkisiz elemansın ben şunu dedim bunu dedim yazıp duruyorsun bu piyasada tek gerçek cebe giren çıkandır.Madem bu kadar bilgilisin her bokuda görüyorsun koy ekstreni dediler sana kaç kere burada yapabildin mi yok bu yüzden etkisiz elamansın.
    Gelelim memedin avukatlığına soyunmana tezgah işlerini sizler iyi bilirsiniz kuzu nun oradan niye kovuldun memed de senin gibi diyemi zoruna gittide savunma gereği duydun o vop yapmayın teknik analiz yok diye sabah akşam sayfaları dolduruyor , sende bu borsa düşmez diye yazdın durdun düşüncede o süre içinde ortada görünmedinŞimdi çıkmışın bize yeni hikayeler anlatıyorsun .İşine bakıcan tezgahını topla başkasının tezgahına el atma malını sat, ha gittiğin ve konuştuğun aracı kurum çalışanlarının hikayelerini analizlerini bana anlatma hadi işine bak.
    Sindoma hep çamur at izi kalsın modundasın..
    Ben memed in avukatlığına soyunmadım..Bu birrrr...Adam yazıyor sana ne size ne..Yazsın bırak..Kendince bişiler diyo (çok da saçmalamıyor ayrıca haaa) Burada BOSPO da yazıyor..boyuna crash..Ona bu kadar laf sokmuyorsun..

Sadece aykırı fikirleri (evet bende dahil) bu kadar aşağılamayın..

Kuzu nun yerinden kovulduk çünkü adam 2.20 dolarda iken 1.5 a gidecez diyordu..yeniden 3 dolar olduk.
    Endeks de güya 5700 e çıkıp 3800 e düşecek idi..
    Hafiften yazmaya başladım faizlar artışı falan hikaye dimdik alırlar dikkatli olun diye..
    6 ay ceza aldık..
    Sonuçda ne 1.5 dolara geldik.
    Nede mazallah 3800 e..

Şimdi de sene sonuna kadar müsade o zaman görüşürüz dedi kendi de kayboldu ortadan..

Durum bundan ibarettir..
    Son düzenleme : gundwane; 16-09-2023 saat: 14:16.

7.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    hafız hani teknik analiz bir izah et. grafik ekrana sığmıyor. bu maniplatif sığ hisse grafiği değil. sen badem diye sistemi tanıta dur grafikleri normalleştir bilinç altlarına kabul ettir..
    dayı
    teknik analiz diye birşey yoktur.

Uzun vadeli grafiğe lineer bakılmaz... İlaveten enflasyon yüksekken de uzun vade Tl değil dolar bakılır...
    Sizin teknik biraz zayıf ne yazık ki.
    Teknik yok derken, bende yok anlamında dediniz sanırım..
    Selamlar...

8. Şimdi değil ama bundan sonra ki seçimden sonra Türkiye'nin ihtiyacı olan elektrikli otomobil tank vs çok şeyi yapabilecek güç teknoloji koç grubunda olacaktır.

Sayfa 562/1001 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •