Sayfa 688/1001 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Viop LIV

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
    Şimdi anlamadım, bıbacığım, faizin artması bankalar için olumlu mu, olumsuz mu?

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Eyvallah tohatlı abi, grafikisine baktım bu zaten bi ayda ikiye katlamış bize yeni süülüyor, uyanık varya borsada bubana bile güvenme diye boşuna dememişler.
    Ücbeş lot yazıldım tavana bakalım verecekler mi
    Dikkatli ol İhlas benziyor...çoook güvenme

3.  Alıntı Originally Posted by Kalantor bey Yazıyı Oku
    Şimdi anlamadım, bıbacığım, faizin artması bankalar için olumlu mu, olumsuz mu?
    olumluda olabilir olumsuzda hatta alakası bile olmayabilir anladığım ... karar sonrası ne tarafa hareket olursa haaaa demekki şöyleymiş denilir geçilir gidilir ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

4. Abidik gubidik hareketler fiyatlamalar var. 3 liralık hisse 5 lira, 5 liralık hisse 3 lira... Niye neye göre tepki verdiği anlaşılmayan bir endeks... Seçime kadar long flat karışık götürecekler sanırım. Vobçuları çok döverler bu süreçte.

5. Faizin artması olumsuz.

Öte yandan anlaşılmayan politikalar yerine ortodoks denilen önceden tahmin edilebilir politikalara geçilmesi daha önemli deniyor.

Yabancı bizdeki bankalara para gönderecek, onların karlı olmasını ister ki gönderdiği para buharlaşmasın.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. %35-40 seviyelerine gelecek faiz...

nas orda ama pabuc pahalı...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. 2047 yatay

8. Enflasyon yüksek olacak deyip vatandaşın toplu dolar bozdurmasının önüne geçilmek isteniyor.

Yarın yüksek faiz artışı olur ise dövize satış gelebilir.

Pas geçilir ise döviz sert zıplar.

Sayfa 688/1001 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •