Sayfa 20/25 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Yeni ilce yavuz sultan selim

1. Ayrıca güneykent projesine fevziyeninde dahil edileceğini önceki yorumlarımda söyledim diye hatırlıyorum.

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın Ankaraarsa arada uğrayın sayfamıza merhaba deyin , Güneykent deyin , halaçlı deyin... selamlar & teşekkürler...

3. Merhaba arkadaşlar araştırmalarınız ve duyumlarınızı aktarınız ki konu güncelliğini korusun.

4. Halaçlı tarafları ni Ankaraarsa rumuzlu arkadaş iyi. Biliyor ...
    Zannedersem Ankaraarsa arkadaş biraz somut. Gelişmeler iyice belirsin o zaman birşeyler yazayım modunda gibi...
    Birkaç önce b.sehir Bld halaclidaki 1000 dönüm üzerindeki arsayı ihale etti ve o arsayi Katarlilar aldı diye birçok ağızdan duyduk ...ancak herhalde resmi bir açıklama henüz yapılmadı...
    Yakın zamanda halacli ya gittim ben ...kamyonlar vızır vızır çalışıyordu bunlar güzel hareketler...imar gören buraları herhalde en yakın zamanda canlandiracaklar diye bekliyoruz ...

5. Değerli arkadaşlar herkese saygı ve selamlarımı sunuyorum.
    Bazı duyumlar alıyorum bölge ile alakalı. Ama resmiyet kazanmayınca veya resmen ilan edilmeyince buralarda söylememiz yanlış anlaşılıyor.
    Bu yüzden resmen ilan edilmeyen bir bilgi veya duyumu asla paylaşmamaya karar verdim.

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Duyumlar olumlu mudur en azından onun ipucunu verseniz, sayın Ankaraarsa?

7. ne anladınız bu plandan ? konya kadınhanından başlayan bir bölge var sonrası??

8. Sn Ankaraarsa
    Resmi gazete de yeni yayınlanmış
    " Bakanlar Kurulu kararına göre, Ankara'nın Etimesgut ilçesine bağlı Fevziye Mahallesi, Gölbaşı ilçesine bağlı Hallaçlı ve Hacılar mahalleleri ile Çankaya ilçesine bağlı Karataş Mahallesi sınırları içinde bulunan bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edildi.
    "
    Bu nedemek !?
    Ufak bir yorum alsak sizden olur mu ?
    Teşekkürler...

Sayfa 20/25 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz