Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Yeni ilce yavuz sultan selim

1. Varsa parselasyon planini paylasabilirmisiniz?

2. Arkadaşlar yakın zamanda toplu konut alanı ve civardaki plan ve projelerin tamamını resmi kaynaklardan bizzat görme şansım oldu. AVM ler Hava alanı projesi vs bölgeyi fazlasıyla cazibe merkezi haline getiriyor.

3. Bu bizim bildigimiz planmi yoksa nerden ne gordun kardesim acarmisin suan hali hazirda bir paln var xaten nereye konut avm v.s yapilacagi ni gosteriyor senin dedigin resmi kaynak nedir

HTC Desire 830 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sn Ankaraarsa

Halaçlı dan tuluntas&İncek göbeğine ( çevre yolundaki göbek) direk 35 lik bulvar yapılacağını Yakin zamanda bir bilenden duydum !

Sizce bu duyum doğru olabilir mi !?

5.  Alıntı Originally Posted by fzcan Yazıyı Oku
    Sn Ankaraarsa

Halaçlı dan tuluntas&İncek göbeğine ( çevre yolundaki göbek) direk 35 lik bulvar yapılacağını Yakin zamanda bir bilenden duydum !

Sizce bu duyum doğru olabilir mi !?
    Merhaba,
    Hallaçlı dan incek e kadar olan 50 metrelik yolun tulumtaş da 35 metre ye düştüğünü, dolayısıyla planda küçük bir değişiklik olduğunu duydum. Yol sadece tulumtaş göbekte 35 e düşüyor.
    Bu sadece duyum.
    Konuyla ilgili net bilgiye ulaşınca buradan paylaşırım.
    Herkese selamlar.

LG-H788TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sağolun sn Ankaraarsa

50 metrelik yolun ( halaçlı & tuluntas arası ) bir an önce yapılması acaba , 21 Eylül de b.sehir bld nin ihalesinden sonra mı yapılmaya başlar acaba !?

Teşekkürler...

7. Durun bakalim ihaleyi kim alacak golf alaninin eger soylenildigi gibi araplar alirsa yatirimlarin devamida gelir arapllar tarafindan lux konutlara kadar gider sonuc

8.  Alıntı Originally Posted by Ankarali Yazıyı Oku
    Bu bizim bildigimiz planmi yoksa nerden ne gordun kardesim acarmisin suan hali hazirda bir paln var xaten nereye konut avm v.s yapilacagi ni gosteriyor senin dedigin resmi kaynak nedir

Bu işte en resmi kaynak belediyedir. İzmir ve Niğde otobanlarının girişlerinden tuluntaş hallaçlı arasında yapılacak olan havaalanı projesine kadar tüm detayları ile inceleme fırsatım oldu. Onun haricinde mevcutta var olan plan zaten ilgili herkesçe bilinen bir plan. Esasında yazdığım şey kendi sevincime istinadendi (:

Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •