Sayfa 8/25 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Yeni ilce yavuz sultan selim

1. Tapular dagitilmaya baslanmis koyluden oyle duydum ama dogrumu

HTC Desire 830 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yulucay Yazıyı Oku
    Sayın AnkaraARSA parselimi daha önce incelemiştiniz çok teşekkür ederim yalnız bu parsele çok katlı gelir mi çok katlı gelecek diye almıştım lütfen çok rica ediyorum cevaplandırabilir misiniz?teşekkür ederim şimdiden
    Sayın yulucay
    Telefonda detaylı bilgi verebilirim. Saygılar. 0544 657 17 78

LG-H788TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Halaçlı da imar bitti / yeni tapular herhalde alınmıştır /...var mı halaçlı mah. Yeni yeni haberler....

4. Diger form sitelerinde bir kac kisi hallacli projesi yatti batti ipptal oldu falan diye yazmis millet bilmeden uyduruyor sinirlerim geriliyor

5. sn Ankaralı o kişi sehitali yide kotuledi , somut bı şey yok atıp tuttu halaçlı içinde , sonra kayboldu aniden...

6. Dengesizler kardesim ne diyecez gerekli aciklamayi yapiyoruz gerci oyle dengesizlere ama yinede canini sikiyor insanin

7. Arkadaşlar Hallaçlı projede herhangi bir problem yok. Başkalarının lafına bakmayın. Kafanıza takılan bişey olursa Ankara Büyükşehir Belediyesi imar dairesini arayın sorun. Bu kadar basit.

LG-H788TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Az önce büyükşehir belediyesi imar ile görüştüm. Yavuz Sultan Selim parselasyon planları tapuya gönderilmiş. 2-3 hafta içerisinde yeni tapular çıkar diye tahmin ediyorlar ancak tabi tapu işlemlerinde sarkmalar da olabilir dedi. Benim parselasyona dahil bir yerim vardı, oradan kısmen imar geçmiş. DOP + KOP toplamı yani kesinti toplamı %48. Emsal 1.6, konut alanı olarak imar geçmiş. Hatta yeni ada parsel numarasını dahi verdi. Kentsel dönüşüm olduğu için ne kadarlık kısım plan içerisine düşüyorsa o kadarlık kısımdan imar geçiyor. Hayırlı olsun diyelim.

Sayfa 8/25 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •