Sayfa 10/14 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 110 madde; 73 - 80 arası.

Konu: REEDR - Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Bu gidişle 23 iş günü sonra 0 TL, YTD.
    Her gün 1 lira 1,5 lira düşüyor

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1 sene içinde cep telefonumu yenilemem lazım neden sen olmayasın dedim.Senden bir bana bir eşime bir çocuklarıma telefon istiyorum .Acele etmeden yeni sürüm çıkınca vermen dilekleriyle diyerek senide aldım bakalım...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Önümüzdeki hafta lasvegasta retina algılama teknolojisi tanıtılacak

4. Bugünkü tanıtımda şudur; Uygur Saral; Uluslararası bilgi bilimi ve Teknolojisi Konferansı’nda ,ses kodek projesine reeder teknoloji olarak üretilen cihazlarda kullanılan ses kodekleri değerlendirmeye sunulmuştur .

5. Reder bak kendine gel büyüme hissesi ürün çeşitlerin gün geçtikçe artıyor.Türkiyenin WhatsApp sen olabilirsin bunun üzerine yogunlaş.Senin bu hareketlerin binho benziyor ordada depindin spek sonra nalı kaptırdın.Benden söylemesi sonra o malı almak için çok uğraşır durursun hadi bakalım

6. s.a. okuyan olursa diye önceki yazılarda geçiyor 10.ocak takı açıklamaları ve henüz pişiyor vakti

Sektörümüzde global ölçekte bir firma olma yolunda çok önem verdiğimiz uluslararası fuarlar Şirket'imiz tarafından yakından takip edilmektedir. Ar-Ge merkezimizde devam eden çalışmalarımız ile geliştirdiğimiz ürünlerin ve sistemlerimizin tanıtımı, ayrıca dünya ölçeğinde gelişen teknolojileri ve global ölçekte rekabet etme hedefinde olduğumuz firmaları yakından takip etmek amacıyla uluslararası düzeyde organize edilen kongrelere, konferanslara ve fuarlara katılım sağlamaya devam edilecektir.

Bu kapsamda 26-29 Şubat 2024 tarihleri arasından düzenlenecek olan MWC Barcelona 2024 Teknoloji Fuarı'na katılımcı olmak üzere İstanbul Ticaret Odası ile anlaşma imzalanmıştır.

Katılım sağladığımız uluslarası ölçekte düzenlenen bu tür organizasyonlar ve sonuçları hakkında Sermaye Piyasası Kurulu'nun II. 15-1 sayılı Özel Durumlar Tebliği gereğince bilgilendirmeler yapılmaya devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

7. Şirketimiz ilgili Yönetim Kurulu kararlarıyla aşağıdaki hususları gerçekleştirmiştir:

17.01.2024 tarihli yönetim kurulu kararı ile 08.05.2023 tarihli 2023/YKİY-02 sayılı Yönetim Kurulu İç Yönergesi iptal edilmiş ve yerine 2024/YKİY-03 sayılı Yönetim Kurulu İç Yönergesi kabul edilmiştir. İşbu İç Yönerge, 18.01.2024 tarihinde Samsun Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir.

İşbu yeni iç yönerge ile, eski iç yönergede yer alan "Ar-Ge ve Teknolojiden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı" pozisyonunun, Şirketin hem araştırma-geliştirme hem de teknoloji konularında daha kapsamlı bir şekilde organize olarak çalışmalarını genişletebilmesi adına ayrılarak farklı birimlerde organize olmasına,

Yukarıda bahsedilen durum özelinde "Ar-Ge ve Teknolojiden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı" organizasyonunun 18.01.2024 tarihinde tescil edilen 2024/YKİY-03 sayılı Yönetim Kurulu İç Yönergesi ile "Teknolojiden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı" ve "Ar-Ge'den sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı" olarak iki pozisyona ayrılmasına;

18.01.2024 tarihli ve 2024/02 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile işbu yeni ortaya çıkarılan pozisyonlardan B Grubu İmza Yetkilisi olarak "Teknolojiden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı" pozisyonuna Sayın Emre Çuvalcı'nın atanmasına;

18.01.2024 tarihli ve 2024/02 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile işbu yeni ortaya çıkarılan pozisyonlardan B Grubu İmza Yetkilisi olarak "Ar-Ge'den Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı" pozisyonuna Sayın Malcolm Clark'ın atanmasına;

karar vermiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

8. Adamlar TOGG dan daha yerli OTOMOBİL yapacağım dedi....Daha ne desin?Nerde bu çok bilmiş üstadlar?

Topunun ......

Sayfa 10/14 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •