Sayfa 13/14 İlkİlk ... 311121314 SonSon
Arama sonucu : 110 madde; 97 - 104 arası.

Konu: REEDR - Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Hikaye ney elektrikli araba mı tamam hangi tarihte seri üretim olur tahminen Türkiyenin en büyük 5 şirketi bir araya geldi zorla togg u üretti şimdi 3 milyar öz sermayeye nasıl olacak Vestel bile tek başına portatipini zor çıkartır nasıl olur bilemedim ama şirket hisseleri uçak olmuş rsı 86 larda az bilinçli olun olur mu hadi üretti diyelim togg gibi Bi fabrika lazım nerede nasıl şirkete Bi sorun nasıl olacak diye tabi senede 5 adet 10 adet üretecekse başka mevcut yerde de olur
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Yatırım tavsiyesi değildir,subjektif ve yanılma olasılığı da bulunan şahsi fikirlerimdir.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında MARBL.E ve REEDR.E payları 15/02/2024 tarihli işlemlerden (seans başından) 14/03/2024 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1249621

Şirketimiz blockchain (blok zinciri) teknolojisinde global ölçekte yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Tüm dünya ile eş anlı olarak ülkemizde de söz konusu teknolojinin yaygınlaşmasına istinaden blockchain teknolojilerinin, üretim ve satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin pazarlama ve satış programlarında kullanılması amacıyla, Şirket'imizin iştiraki olan Reeder Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından "Reecoin" ismiyle ICO (Initial Coin Offering/ Dijital Varlık İlk Halka Arzı) yapma kararı alınmış ve bu amaçla Şirket'imizin iştiraki olan Reeder Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ ile Bitexen Teknoloji AŞ ve Exenpay Teknoloji AŞ arasında bugün (14.02.2024) tarihli sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu dijital varlık ilk halka arzının 2024 yılı Şubat ayı sonuna kadar tamamlanması planlanmakta olup ihraca ilişkin White Paper (tanıtım belgesi) dokümanı http://reecoin.io internet sitesinde yayınlanacaktır.

Konuya dönük gelişmeler hakkında Sermaye Piyasası Kurulu'nun II.15-1 sayılı Özel Durumlar Tebliği gereğince bilgilendirmeler yapılmaya devam edilecektir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

5.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Alırım satarım borsaya can katarım......Yıllarca sosyal medyada yazdım.....
    Birgün biz de ölüp gideceğiz.....Bu REEDER daki potansiyeli gösteren şu yazım da anı olarak kalsın......
    Türkiye den bir TEKNOLOJİ DEVİ çıkacak ,adı da REEDER olacak.....Reeder da şu kadar lotum vardı ,tutsaydım şu kadar olacaktı diye çooookkkk hayıflananlar olacak yıllar sonra.....

Bunlar benim kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.....
    Dedik ama dinleyen kim?

REEDR ile yola devamke

6. Yahu aylardır neme lazım deyip susuyorum ama çüş artık! Elektrikli araç üretecekmiş.... Bu kadar da sallama olmaz be. Oldu olacak Mars'da koloni kuracağız diyin.... Çinden tablet ve ceptelefonu parçalarını getirip SKD montaj yapıp satan bir firma. Sektörden de yıllardır yakınen biliyoruz tanıyoruz; Kendisinin üretebildiği hiçbirşey yok. Özkaynağı 3milyar TL. Ki tarafsız bir değerleme ile bu kadar dahi olmadığını düşünüyorum. Kimşet nasıl bir vurgun peşindeyseler artık.... Yatıtım Tavsiyesi Değildir.

7. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

8. Patron tüm tuşlara basmaya başladı sanırım kredi lazım ,
    Şaka maka elektrikli araç üretimi ciddi bir bilgi birikimi ya da partnerlik isteyen bir iştir , size örnek bir grafik atayım ev üreteceğiz diyip yola çıkan sonra da arge maliyetleri karşısında sürekli zarar açıklayan bir şirket.
    ffie.jpg

Sayfa 13/14 İlkİlk ... 311121314 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •