Sayfa 140/554 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    MKG ve DMG fon karması alıyorum, yaklaşık gümüş 22$ fiyatdan girdim. Başlangıç için 1 milyon TL lik almıştım deneme amaçlı. 1 haftada yaklaşık 100 bin TL getirdi. Şimdilik tutuyorum. Fonlardan fazla anlamam ama en iyisi bana göre sanki bunlar. Gümüş çok oynak. Sağı solu belli olmuyor. Bir yukarı bir aşağı. 22$ bana göre iyi noktaydı, buraya yazmıştım ama arada kaynamış olabilir.
    Siz DMG yi iyi yerden yakalamışsınız. Son 1 aylık getiri ile 3 aylık getiri arasında %1,80 fark var..3 aylık getiri mevduattan düşük maalesef.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Siz DMG yi iyi yerden yakalamışsınız. Son 1 aylık getiri ile 3 aylık getiri arasında %1,80 fark var..3 aylık getiri mevduattan düşük maalesef.
    Ayrıca içinde gümüşten başka her şey var gördünüz mü bilmem..

3.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku

Ben 22$-24$ arasından kademeli sürekli Gümüş TEFAS fonları alıp küfeyi dolduruyorum. Şimdi kırılmasa bile 3 ay 5 ay sonra eninde sonunda seneye yukarı kırılacak. Sebep Gümüş üretim maliyetinin yükselmesi. Gümüş 35$ görünce de seneye fonumu satacağım. Stratejim bunun üzerine kurulu. Bir garantisi yok ama şansımı deneyeceğim.

[/QUOTE]

Gümüş 25
    Altın 2000
    Petrol.85-90

Yukarı dirençler sağlam.hala , TL ile alınanlarda döviz artışı da fayda .sonuçta döviz alınacağına bunlar alınıp beklenebilir , aylık %,3,30 civarı ppf getirisi garanti

5. Bu arada ALIBABA ve TENCENT yoğun içeren Tefas fonları var mı bildiğiniz? Onları gözüme kestirdim. Önümüzdeki ay istediğim noktalara gelirse bakacağım. Oversold durumda olduğu için geri dönüşü iyi bir kar bırakabillir. Çinli şirketlere güven olmaz ama bunları yoğun içeren bir fon bulursam değerlendireceğim.

Bildiğiniz varsa isimleri makbule geçer. Teşekkürler.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bu arada ALIBABA ve TENCENT yoğun içeren Tefas fonları var mı bildiğiniz? Onları gözüme kestirdim. Önümüzdeki ay istediğim noktalara gelirse bakacağım. Oversold durumda olduğu için geri dönüşü iyi bir kar bırakabillir. Çinli şirketlere güven olmaz ama bunları yoğun içeren bir fon bulursam değerlendireceğim.

Bildiğiniz varsa isimleri makbule geçer. Teşekkürler.
    fon değil de , CFDdileri var. bir de varantları var fakat varant işi gönül işi... yatırımlık değil çoğuncana batırımlık...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7. 3 ay önce frotoyu 920’den satıp, IIS almıştım. %40 getirmiş.
    Yok piyasa düşmüş yok altın çıkacakmış. Fon yöneticisinin zaten görevi bu. En yüksel getiri potansiyeline sahip varlıkları edinmek. Ederine gelenleri ise elinden çıkarmak.
    Bu yüzden saçma tematik fonları alıp yatırım dünyamı kısıtlamak istemiyorum.
    Fon yöneticisinden daha iyi bir vizyona ya da daha fazla zamana sahipsek zaten kendimiz yönetelim portföyümüzü.
    Saygılar.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bu arada ünlü jo'nun suç ve süha ile subye fonları kılık değiştirdi bilginiz ola... süha artık rikis 2 değil rikiş 5 takılıyor... altuğ gitti, taji'den koptu semih geldi falan filan şantirifinton...
    yani halen süha bu nasıl olsa rikis 2 diye tutan varsa pilgisi ossun...

sevda yüklü trenler boş raylarda ilerler, mecidiyeköy metrobüste balık istifi giderler
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 140/554 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •