Sayfa 201/557 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 4451 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Hocam vurma artık, öldü : )
    😁🥶 yok ya takiliyorum borsa gibi bir enstrumanda kesin konusanlari sevmiyorum. Onumuzdeki 3-6 ay ralli olursa bistte zdz arayi kapatip one bile gecebilir bu 6 ayda. Zar atmiyor kimse yogun long tasiyor viopta zdz ve bedelini odedi belki de bundan sonra ekmegini yer

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    türkiyede ve bistte istikrar daha yüzyıllar boyu hatta belki sonsuza dek gerçekleşmeyecek birşey onu unut. temel kültürel yapı uygun değil. aç 70'lerin yeşilçam türk filmlerini bak insan profilinde değişen gelişen tek birşey bile varmı 50 yıl olmuş.
    Dün cetas diye bir hisseyi yukarı giderken verdim, tavan yaptı , akşam taban ,şimdi yine taban , bu gibi adam sirkeleme işi olmuş BIST , 4 yildir tuttuğum ABD fon larinda 11 Eylül saldırısı gibi bir şey olmassa , bu şekilde sirkelemecegimi hiç sanmiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Dün cetas diye bir hisseyi yukarı giderken verdim, tavan yaptı , akşam taban ,şimdi yine taban , bu gibi adam sirkeleme işi olmuş BIST , 4 yildir tuttuğum ABD fon larinda 11 Eylül saldırısı gibi bir şey olmassa , bu şekilde sirkelemecegimi hiç sanmiyorum
    ya ben hisse konusunda 2 hafta önce investingi açtım, her hissenin zirveden %75 aşağısına alarm kurdum. bunu 600 hissenin hepsi için tek tek yaptım 3 gün boyunca. çalarsa alırım. başka türlü türk hisselerinde para kazanılacağına inanmıyorum. endeks trade etmek bir nebze daha mantıklı, onun da yolu ayda bir falan fon alıp satmak..misal faiz artırımı yapılınca bankacılık fonu almak lazımdı cesaret edemedim. türkiye gibi bir kaos ortamında yatırım yapmayacaksın fırsat kollayacaksın. sabit yatırımın olsa da paranın %30'unu geçmeyecek.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Tesekkürler bundan sonra oradan da bakayım. Normalde Google arama kutusuna fonun (veya hissenin) koduyla beraber fonun/ hissenin ilk harfini yazar yazmaz karşınıza çıkarırdı, herhalde BBF henüz yeni bir fon olduğu için mi nedir kayıtlarına girmedi nasılsa (pek öyle bir şey düşünemiyorum gerçi).
    üstad , google'dan arama yapmak sakıncalı olur. karşınıza güncel ekran düşmeyebilir. siz direkt olarak bilgiyi kaynağından emeceksiniz. o da tefas'dır. normali budur. sizin yaptığınız nânormal olanı.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    Fon Kodu Fon Adı Şemsiye Fon Türü Yılbaşı (%)
    EC2 GLOBAL MD PORTFÖY BİRİNCİ HİSSE SENEDİ FONU(HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 104,2352
    IIH İSTANBUL PORTFÖY ÜÇÜNCÜ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 100,6449
    HKR HSBC PORTFÖY KIRMIZI HİSSE SENEDİ SERBEST (TL) FON (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Serbest Şemsiye Fonu 100,1538
    NHY NEO PORTFÖY BİRİNCİ HİSSE SENEDİ (TL) FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 91,1960
    RHS ROTA PORTFÖY HİSSE SENEDİ (TL) FON (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 88,6363
    ADP AK PORTFÖY BIST BANKA ENDEKSİ HİSSE SENEDİ (TL) FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 83,9089
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    bu da yılbaşından bu yana mortingen şıtraze modunda olanlar !!! majit ve sete1 ile yukarıdakiler arasında getiri farkına bak vay baboğnun gemiğine...

ZJV ZİRAAT PORTFÖY BIST 30 DIŞI YILDIZ PAZAR ŞİRKETLERİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 14,5479
    ZJL ZİRAAT PORTFÖY BIST 100 DIŞI ŞİRKETLER HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 26,3218
    FUA AK PORTFÖY İHRACATÇI ŞİRKETLER HİSSE SENEDİ (TL) FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 26,5607
    BVM ALLBATROSS PORTFÖY BİRİNCİ HİSSE SENEDİ SERBEST (TL) FON (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Serbest Şemsiye Fonu 29,1813
    ST1 STRATEJİ PORTFÖY BİRİNCİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 33,2398
    MAC MARMARA CAPITAL PORTFÖY HİSSE SENEDİ (TL) FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) Hisse Senedi Şemsiye Fonu 33,3304

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    www.tefas.gov.tr ' den mıncıklayarak gurcalayabilirsiniz.

[IMG][/IMG]

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    mesela ( foreksampıl) sene başında kaymenin çoğuyla rhs alsan % 88 , majit alsan % 33 .... bu kadar fark olan eş kurgulu fonların, olay ufkunda birbirine getiri olarak yakınsaması lazım...

Sayfa 201/557 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •