Sayfa 223/556 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 4443 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Garanti fonlarının yönetim ücretine zam geliyormuş.

https://twitter.com/FonTurkey/status...08150334968175

2.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    rık +0,22
    rpd +0,12
    teşekkürler.

güzel bi iş çıkarma falan yok aslında, millet daha fazla kaçmasın diye günlük faizini vermişler işte. direk faiz verme konusundaki kriterleri nedir bi anlasak..eskiden aylık %3 altında düştümü faize başlıyorlardı bu harikaydı fondan çıkmanın hiç anlamı yoktu, şimdi sıfırın altına düşünce başlamışlar ki bu bence hiç zekice değil, düşükten almak isteyeni de caydırmış oluyorsun. güvenli liman da değilsin zaten faizini kaybetmek istemeyen borsa düşüşe geçince rpd'den çıkması lazım..

bu faiz değil bugüne kadarki faize benzeyen rakamlar ve bugünki +0,12 sadece tesadüf diyenler zaten muhtemelen tepsi dünyaya da inanıyordur: ) öylelerine bi cevap vermenin de anlamı yok tabiki.
    Son düzenleme : friendly_1980; 23-12-2023 saat: 18:06.

3.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    rık +0,22
    rpd +0,12
    3 günlük getiri olunca nkolaydan aşağıda kalmış durumda.
    nkolay 0,3435 getirdi aynı dönemde.

Ama borsanın düştüğü ortam için fena değil getirileri.

Borsa nin yukselis trendine girdigine (8500 e doğru ) inaniyorsak agresif hyf almak daha mantıklı , yok değilse günlük garanti olan getiriden olmak var

5. Ben cuma günü özelinde iyi iş çıkarmışlar dedim. Borsanın -3% gittiği bir günden bahsediyoruz. + gitmek iyi iş çıkarmaktır BANA GÖRE.
    Eski formunda değil, ben de çıkmayı düşünüyorum.
    Ama aslında şöyle bir bakınca borsa son 1 ay ve 3 ay; -6% yapmış.
    RPD son 1 ay nötr, son 3 ay +8,5 larda.

Dapgm sevdası olmasaydı daha da iyi iş çıkarabilirlerdi. İnşallah eski günlerine döner.

6. SP500 vs Commodities

7. oh dear doğru walla: ) 1 günlük faiz algısımı yapmışlar nedir: ) herneyse öyle veya böyle bistin fişini çektiler ve rpd güvenilmez. yarın RIK yapsam onun da 4 gün valor muhabbeti can sıkıyor. bistte 6 binler hızlıca gelirse at değiştirmek zor olacak bu bir..ikincisi rpd'de olanları görünce bunda da dolar düşerse dayak yermiyiz kuşkusu oluştu. RIK kkm fonudur imajı sarsılmış oldu bi yerde. tüm paramı dövize bağlamış olucam. BBF desen A1 kapital hiç öyle iyi bir kurumsal imaja sahip değil patronu borsada manuplasyondan ceza yeyip duruyor. öteki baf'ların getirisi zayıf. galiba en iyisi biryerlede durum netleşene kadar portföyümün yarısı ziraat ppf devam .

8. Ara ara burada belirrtigim mevduat üstü sabit getiri sağlayacak gibi gözüken arbitraj hda fonu bugün iyigelirde konuştular

Merak eden 35.dk den itibaren izleyebilir hedef portföy müdürü anlattı

Yıllık yüzde 60 minimum getirecek gibi gözüküyor algoritma ile

https://www.youtube.com/live/u88brzM...mONM7kZKvHwHzY

Sayfa 223/556 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •