Sayfa 32/557 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 4450 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Hisse yoğun fonumu sattım. RIKte park. Uygun zamanda tekrar gireceğim

2.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Bu ırf de yakında saat 17de açıklayacak fiyatı, alırken satarken saat 10:30 civarı falan işlem yapıldığında bir de son asıl fiyattan mı oldu hata var mı onu kontrol edeceğiz heralde. Bu işlerin kusursuz işlemesi gerekmiyor mu bu devirde artık be
    Valla guzel para kazandirsinda , isterse haftada 1 gun fiyat aciklasin , haftada1 gun giris cikis olsun çok takilmamak lazim, kafa rahat olsun diye fon aliyoz zaten

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ama IRF bu kazanclarda devam ederse tarihin tozlu sayfalarinda yerini cabuk alir , unutur gideriz

Performansta liste altlarina cabuk düştü.
    Üst üste ataklar yapamassa işi zor.

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    grafitisini açıp bakarsan geçmişteki yaşanılan tecrübeleri gün ve gün görürsün. bu da yurt paydaşlarının yaşadığı tecrübelerin ağırlıklı ortalamasını verir.
    Pardon onu demek istemedim yani döviz fonu olarak iyi midir. Başarılı yönetiliyor müdür?

5.  Alıntı Originally Posted by Icarus88 Yazıyı Oku
    Pardon onu demek istemedim yani döviz fonu olarak iyi midir. Başarılı yönetiliyor müdür?
    fon işlerinde başarı kavramı herkese göre değişir hocam. kimi bana her ay faizi geçsin %4 versin, düşen ay olmasın beni üzmesin yeter der, kimi bu ay kaybederse etsin ama 1 yıl sonunda %200 getirsin borsanın gerisinden kalmasın der, kimi dolar ne getiriyorsa onu versin der..istikrar ve dolar dengi getiri arıyorsan daha iyisini bulamazsın. bana göre kesinlikle iyi yönetiliyor ve başarılı.

6. Benim istediğim döviz üstü getiri. Şu an uçuk kaçık Bir getiri hiçbir yatırım aracından beklemiyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    Aft Yay gibi fonları sepete eklemektense ben OJT fonunu sepete ekledim.
    İçeriği yaklaşık %75 nasdag %20 Bist tek. hisseleri. Fon sepeti fonu olduğundan vergi stopajı sıfır.
    Aft ve yay dan daha iyi getiri yaptı üstelik vergi avantajı var.
    Otj de var elimde dün az miktarda aldım, ama genelde diğer yabancı fonlar gibi getirmez hızlı diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Otj de var elimde dün az miktarda aldım, ama genelde diğer yabancı fonlar gibi getirmez hızlı diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sanirim harf hatasi oldu OTJ oyak kiymetli madenler fon sepeti fonu takip eden arkadaslari yaniltmamasi amaci ile belirteyim dedim

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 32/557 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •