Sayfa 393/559 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 4470 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Çok geç kalsalar da, güzel haber .İşte bu tip fonların eskiliği, yeniliği aranmaz.
    Bende işbankası iştirakleri ve YKB nin koç fonları var. Oldukça tatminkarlar.
    Tabi borsa ralli yaptığı sürece.
    Kimseye yatırım tavsiyesi olmasın.
    Bu tarz fonlar almak yerine doğrudan hisseleri almak daha mantıklı değil mi
    Yıllık %5e yakın kesinti olur fonda, uzun süre tutulacaksa her yıl %5 az değil
    Fon hisseler arası değişim/trade vs. yaparak bu götürüden daha fazlasını getiriyor mu araştırmak lazım

2. Bir haftalık süre itibariyle getiriler:

BİST hisse ortalaması %2,26
    Dolar/TL %0,47
    Avro/TL %0,06
    Gram Altın %0,30
    Yatırım fonları %1,50
    BES fonları %1,57

Yatırım fonları içerisinde en çok kazandıran %3.14 ile hisse fonları

3.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Bir haftalık süre itibariyle getiriler:

BİST hisse ortalaması %2,26
    Dolar/TL %0,47
    Avro/TL %0,06
    Gram Altın %0,30
    Yatırım fonları %1,50
    BES fonları %1,57

Yatırım fonları içerisinde en çok kazandıran %3.14 ile hisse fonları
    Seçime kadar bist ve hisse fonlar iyi gider ondan sonra döviz ve gram altın tarafı, çoğunluk böyle düşünüyor ama hiç belli olmaz, yine de temkinli olup ona göre sepet yapmalı.

4.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    RIK icin strateji degisikligi olmus
    https://x.com/yatirimvizyonu/status/...119287376?s=46
    Müthiş bilgi, tşkler.
    Hiç farkında değildim, az riskli diye taşıyoruz, hda üstüne bir yumruk da burdan yiyecektik.

5. Cds yeterince düştü artık riskli olur diyerek dolarla alınan dzm fonu cuma günü sattım, bilmiyorum erken mi davrandım belki cds daha da düşecektir ama neyse artık, dolarla alınan riskli daha düşük fonlardan tavsiye edeceğiniz var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    yaw ne dalgası. mini ralli yazdık takan olmadı. 9500-9600 direnç. döviz bazlı 310-312 dolar. bi grafiği şey ettirin. ben de muhabbet kuşum limonu okşayayım...ihihihihi...
    evet o detayı kaçırmışım güzel gözlem. ama lira bazlı aylık mum bant hareketini yenmesi zor. doların ayarı bozulduğundan beri devam eden bant hareketi dövizde bir düzelme olmadığı için aynen devam edecektir. yani 9500'de satarak zarara uğrama ihtimalin bence daha fazla.

7. abd üfe tüfe sucks..benim asıl karın ağrım orda..pazartesi nasdaq %50 çıkabilirim. rık salağı da bu saatten sonra abd borsasına giriş yapıyor, yav bari nasdaq eski zirveyi aşsın öyle gir.

8. Twitter'da bir borsacı "Sadece Çin şirketlerine yatırım yapan bir yerli fon olsa keşke. Şu an tam zamanı gibi" demiş.

Benim bildiğim bir tek Trive 1. Fon Sepeti var, biraz da KUB.

Bu arada, Aktif portföyün Uzakdoğu içerikli fonu yakında işleme açılacakmış.

Sayfa 393/559 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •