Sayfa 44/564 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 4510 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. heyrat reyiz şimdiye israil ve amerikaya meydan okuyup(birşey yapabileceğinden değil, yandaşları konsolide etmek için) türk lirasını ve borsasını cehenneme çevirmiş olması lazımdı..friendly insanlar değişmez ama akıllanabilir diyebilirsiniz de...türk halkı için aklın yolu bu mu ki?..iktidarda kalmak istiyorsan halkı aç bırak önemli değil yeter ki tehditler hakaretler yağdır kabadayılık yap ki büyüklüğünü görsünler felsefesi geçerli değilmi bu topraklarda: ) bu yüzden iktidarı kaybederse ben bu adamın mezarını ziyaret eder bi fatiha okurum arkadaş.

2. Rpd -0,63
    yay -0,02
    mac -1,01
    yas -0,69
    rık -0,29
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

3.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Rpd -0,63
    yay -0,02
    mac -1,01
    yas -0,69
    rık -0,29
    Öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim,fon getirilerini erkenden nasıl öğreniyorsunuz.Ben yarın 9 dan sonra ancak görebiliyorum.

Alıntı Originally Posted by pavel Yazıyı Oku
    Öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim,fon getirilerini erkenden nasıl öğreniyorsunuz.Ben yarın 9 dan sonra ancak görebiliyorum.
    Gece 12'den sonra bu adreste portföyünüzdeki fonların bazılarının güncel fiyatlarını görebilirsiniz: https://eyatirimci.mkk.com.tr/portfolio-balance

5. Selamlar;

Şu önümüzdeki süreçte petrol ve değerli metal+emtia fonları nasıl tepki verecek bakalım

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by thanandar Yazıyı Oku
    Selamlar;

Şu önümüzdeki süreçte petrol ve değerli metal+emtia fonları nasıl tepki verecek bakalım
    bakalım. sizin çakra ne söylüyor ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bakalım. sizin çakra ne söylüyor ?
    Keşke biizm çakralarımıza göre hareket etselerdi Üstadım
    Kefen parası niyetine bir miktar altın ve emtia fonlarından duruyor kenarda,
    Uzunca süredir emtiada hareket yoktu, şu son savaştan önceleri bir miktar kıpırdanıyordu ama ilerleyen zamanda nasıl cevap verdiğini yaşayıp göreceğiz sanırım.
    Syg.

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Gece 12'den sonra bu adreste portföyünüzdeki fonların bazılarının güncel fiyatlarını görebilirsiniz: https://eyatirimci.mkk.com.tr/portfolio-balance
    Teşekkür ederim.

Sayfa 44/564 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •