Sayfa 581/603 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 4821 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. dövizle de alınabilen serbest döviz fonlarının (örneğin ZP6, UPD) dolar bazlı getirilerini gösteren bir site ya da (beleş) app var mıdır bildiğiniz, yoksa ille para mı bayılacağız fonbul, fonmarket vs gibi site/app lere?

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    dövizle de alınabilen serbest döviz fonlarının (örneğin ZP6, UPD) dolar bazlı getirilerini gösteren bir site ya da (beleş) app var mıdır bildiğiniz, yoksa ille para mı bayılacağız fonbul, fonmarket vs gibi site/app lere?
    FinTables'ta dolarla kıyaslama yapılabiliyor grafikte
    iş görebilir

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    FinTables'ta dolarla kıyaslama yapılabiliyor grafikte
    iş görebilir
    eyvallah hocam bi bakayım.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    dövizle de alınabilen serbest döviz fonlarının (örneğin ZP6, UPD) dolar bazlı getirilerini gösteren bir site ya da (beleş) app var mıdır bildiğiniz, yoksa ille para mı bayılacağız fonbul, fonmarket vs gibi site/app lere?
    https://www.ing.com.tr/tr/bilgi-dest...atlari-detayli

5.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    teşekkürler.. buna da bakayım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,943
    Sürdürülebilirlik temalı 13 fon için getiriler

Sürdürülebilirlik temalı fonlar, son yıllarda yatırımcıların büyük ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu fonlar yılbaşından bu yana yüzde 41 kazandırdı. Çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) kriterlerini göz önünde bulundurarak yatırım yapıyor ve bu nedenle hem etik hem de finansal getiri sağlamak isteyen yatırımcılar için cazip hale geliyor. İş Portföy Sürdürülebilirlik His.Sen. (TL) Fonu (HSYF) (BIO), yılbaşından bu yana %70,60 getiri sağladı.
    ALINTIDIR.
    Sadece haber paylaşımı.

7. ne gerek varsa ata portföyün serbest döviz fonu ANZ ye girmiştim, muadillerine göre rezil bir getirisi oldu. geçen sattım yarın dönüşü var. tl olarak. bununla tl ppf alacağım. garanti ppf GAL iyi getirili son 1,5 aydır. aylık brüt getirisi %4,35 lerde portföyümde. buradan bileşik yıllık hesapladığımda %67 civarına geliyor brütte. daha iyisini bilen duyan var ve paylaşırsa ne güzel..

bir de..

RPS diye rezil bir fon var(imiş) döviz ile girdiğim. pişmanlıkla onu da salladım 2 gün önce. o da yarın dönecek. ama yarın (artık bugün) saat 15:30 falan gibi döner hesaba dolar olarak. cuma başka bir dolar fonu için alış versem bayram sonrası hesaba geçer ama cuma kapanış fiyatından mı geçer, önümüzdeki perşembe fiyatından mı bilmiyorum. bilen bilgilendirirse sevinirim.

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ne gerek varsa ata portföyün serbest döviz fonu ANZ ye girmiştim, muadillerine göre rezil bir getirisi oldu. geçen sattım yarın dönüşü var. tl olarak. bununla tl ppf alacağım. garanti ppf GAL iyi getirili son 1,5 aydır. aylık brüt getirisi %4,35 lerde portföyümde. buradan bileşik yıllık hesapladığımda %67 civarına geliyor brütte. daha iyisini bilen duyan var ve paylaşırsa ne güzel..

bir de..

RPS diye rezil bir fon var(imiş) döviz ile girdiğim. pişmanlıkla onu da salladım 2 gün önce. o da yarın dönecek. ama yarın (artık bugün) saat 15:30 falan gibi döner hesaba dolar olarak. cuma başka bir dolar fonu için alış versem bayram sonrası hesaba geçer ama cuma kapanış fiyatından mı geçer, önümüzdeki perşembe fiyatından mı bilmiyorum. bilen bilgilendirirse sevinirim.
    Sabahtan alış verirseniz gün sonu kapanış fiyatından gelir.

Sayfa 581/603 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •