Sayfa 451/549 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501 ... SonSon
Arama sonucu : 4389 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    her şekilde morartıcam seni merak etme. daha değerlemenin 18.00 da yapıldığından haberin yok kapasiten bu kadar yarın aç da bak kaç getirmiş. sen kendi derdine yan, ettiğin hakaretlerle ilgili yönetime şikayette bulundum hesabının kapatılması için hesabını kapatmamışlar, ben de mahkemeye gidicem ettiğin her hakaretin hesabını vereceksin. ekran görüntüleri bende.

kimsenin paylaştığı grafiğin altına malum bazı grafik paylaşanlar sahtekardır dikkat edin yazamazsın, kimse yazamaz. bunu yapan kötü niyetlidir, iyi niyetliyse de beyninde sebep-sonuç ilişkisi kuracak bağlar kopmuş demektir, bu kadar antisosyal kişilik bozukluğun varsa senin yerin forum değil git mağarada yaşa. bu şekilde içinde bana gizlice nefret besleyen eğer şerefi ahlakı varsa beni engellesin.
    kusura bakmayın ama hiç bir şey olmaz.

ceza hukukunun ilk kuralı muayyenlik ilkesidir, yani siz burada niki kızılmaske olan birine küfür ettiğinizde gerçekte kime küfür ettiğinizi zannediyorsun, bütün insanlar sherefsizdir denince siz üstünüze alınır mısınız mesela..?

ya da bütün politikacılar hırsızdır denince c.başkanına hakaret sayılıyor mu zannediyorsunuz..?

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    kusura bakmayın ama hiç bir şey olmaz.

ceza hukukunun ilk kuralı muayyenlik ilkesidir, yani siz burada niki kızılmaske olan birine küfür ettiğinizde gerçekte kime küfür ettiğinizi zannediyorsun, bütün insanlar sherefsizdir denince siz üstünüze alınır mısınız mesela..?

ya da bütün politikacılar hırsızdır denince c.başkanına hakaret sayılıyor mu zannediyorsunuz..?
    sonraki gönderdiği doğrudan hakaret ettiği mesajlar da duruyor merak etmesin hepsi bende ekran kayıtlı. ben şikayet edince burdan silmişler onları görmedin heralde. uzlaşmada yüklüce tazminat almadan bırakmam yakasını. bu kafayla kesin geçmişte başka mahkumiyeti de vardır hakaretten, ödemeyi yapmazsa mükerrerden içeri girer. kendi dibin dibinde sürünüp meyve veren ağacı taşlamaktan başka işe yaramayan böyle tiplere ibret olmalı bu ceza. bunun gibiler yüzünden bu ülke bu halde. durmasın yazmaya devam etsin ben de kaydetmeye devam. cevabı zamanı gelince vericem.

Biri coin fonu çıkacak diye tahminde bulunmus ,sizde alinmi demiş ? , bugün çıkmamış ,yarın çıkar çıkmaz , .bende olmayan bir fon grubu idi takibe aldım , eleştiri yapmanın anlamı yok
    Direkt coin alımı yapacaktim şimdi 2 fonu alabilirim

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    sonraki gönderdiği doğrudan hakaret ettiği mesajlar da duruyor merak etmesin hepsi bende ekran kayıtlı. ben şikayet edince burdan silmişler onları görmedin heralde. uzlaşmada yüklüce tazminat almadan bırakmam yakasını. bu kafayla kesin geçmişte başka mahkumiyeti de vardır hakaretten, ödemeyi yapmazsa mükerrerden içeri girer. kendi dibin dibinde sürünüp meyve veren ağacı taşlamaktan başka işe yaramayan böyle tiplere ibret olmalı bu ceza. bunun gibiler yüzünden bu ülke bu halde. durmasın yazmaya devam etsin ben de kaydetmeye devam. cevabı zamanı gelince vericem.
    Arkadaş forumdakileri rahatsız edip durma bizim şahsi çekişmemizle. Madem engellemedin özelden yaz ne yazacaksan, oradan devam edelim. Burası senin şahsi günlük defterin değil.

5.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Şimdi sizin yorumunuz üzerine merak edip baktım da, üç/ altı aylık getirisi fena değilmiş; ne olduysa son bir ay içerisinde/ yılbaşından itibaren ivme kaybetmiş. Ama mesela SUB'a veya OKD'ye göre niye çok daha popüler bir şey diyemeyeceğim.
    Bu getiriler iyi değil. Bu fonunu üç aylık hatta altı aylık getirisini iyi bir hisse fon bir ayda getirebiliyor. Tabii riski göz önüne almak gerekiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    TTE'in rakibi yok
    Evet yok da merak ettiğim düşüşü nasıl olacak acaba? Sağlam durabilecek mi? Örneğin yarın bakalım ne olacak? Sn News foruma çok uzun süre ara veriyorsunuz. Faydalı paylaşımları olan bir arkadaşsınız.Bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    yahu friendly'nin anası avradı deyince birisi kime küfretmiş oluyor
    ali yavaşa'mı, dursun özkalamatura'ya mı hala ne dediğimi anlamamışsın
    davada hakime dönüp ben sadece niki olan ama kimliği belli olmayan birine küfür ettim dese ne diyebilir..?

8. Tefasta ipb -8,25 gözüküyor. İnşallah düzeltirler

Sayfa 451/549 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •