Sayfa 450/543 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Hocam ben mi yanlış görüyorum RIK 0,12 tefas sayfasında görünüyor. Belki ilk açıklama yanlış olabilir. Bu portföy dağılımı ile böyle bir getiri zaten imkansız
    Sabah saatlerinde öyleydi +2.17 tefasın sürprizleri.

Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Rık +0.12 olarak yeniden güncellendi.

Tefas dağılımı saklamacı bankalar takasbanka bildiriyor onlarda açıklıyor diye biliyorum öyle değil mi yoksa.
    Bu kadar getiriyi PPF lerde veriyor neden RIK gibi düşme riski olan bir fonda ısrar edildiğini anlamakta zorlanıyorum..

Piyasayla bereber %1-2 bazen daha üzeri bir getiri sunsa anlam verebilirim de ne bileyim ...

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu kadar getiriyi PPF lerde veriyor neden RIK gibi düşme riski olan bir fonda ısrar edildiğini anlamakta zorlanıyorum..

Piyasayla bereber %1-2 bazen daha üzeri bir getiri sunsa anlam verebilirim de ne bileyim ...
    Şimdi sizin yorumunuz üzerine merak edip baktım da, üç/ altı aylık getirisi fena değilmiş; ne olduysa son bir ay içerisinde/ yılbaşından itibaren ivme kaybetmiş. Ama mesela SUB'a veya OKD'ye göre niye çok daha popüler bir şey diyemeyeceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Kırmızı bankanın AFT si ve Boynuzlu bankanın YAY ı çok yüksek yönetim ücreti alıyorlar. Ayrıca %10 stopaj istisnası da yok.

Peki alternatifler neler var? Stopajsız hem de. Ayrıca düşük yönetim ücretleri var. Seç beğen. CPU. OJT.

TTE'in rakibi yok
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Tam 2 ayda %96 yapmış tte

6. birşey sorsam bugün fark ettim
    fon ekranda 1.425644 yazıyordu, ben 100 adet al dedim
    fon tuttu 1 gün sonra hesaba geçti yalnız geçtiği gün fon %2+ mş
    şimdl bu fonu ben 1.425644 ekran fiyatından mı, yoksa %2+ (t+1) fiyatından mı almış oluyorum ?
    t+2 sanırım şöyle .. fon yine 1.425644 olsun ...
    ekran fiyatından satışı yapıyorum , para 2 gün sonra hesapta
    borsaya benziyor ama borsada piyasa dediğinde gidip emri ekran fiyatından alıyoruz
    umarım anlatabildim, zerre anlamıyorum bu fon olayından
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    %10 getirecek dediğin fon eksi yazmış. Harika analiz yapmışsın, çubukların taç kondurmuş başına.
    her şekilde morartıcam seni merak etme. daha değerlemenin 18.00 da yapıldığından haberin yok kapasiten bu kadar yarın aç da bak kaç getirmiş. sen kendi derdine yan, ettiğin hakaretlerle ilgili yönetime şikayette bulundum hesabının kapatılması için hesabını kapatmamışlar, ben de mahkemeye gidicem ettiğin her hakaretin hesabını vereceksin. ekran görüntüleri bende.

kimsenin paylaştığı grafiğin altına malum bazı grafik paylaşanlar sahtekardır dikkat edin yazamazsın, kimse yazamaz. bunu yapan kötü niyetlidir, iyi niyetliyse de beyninde sebep-sonuç ilişkisi kuracak bağlar kopmuş demektir, bu kadar antisosyal kişilik bozukluğun varsa senin yerin forum değil git mağarada yaşa. bu şekilde içinde bana gizlice nefret besleyen eğer şerefi ahlakı varsa beni engellesin.

8.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    birşey sorsam bugün fark ettim
    fon ekranda 1.425644 yazıyordu, ben 100 adet al dedim
    fon tuttu 1 gün sonra hesaba geçti yalnız geçtiği gün fon %2+ mş
    şimdl bu fonu ben 1.425644 ekran fiyatından mı, yoksa %2+ (t+1) fiyatından mı almış oluyorum ?
    t+2 sanırım şöyle .. fon yine 1.425644 olsun ...
    ekran fiyatından satışı yapıyorum , para 2 gün sonra hesapta
    borsaya benziyor ama borsada piyasa dediğinde gidip emri ekran fiyatından alıyoruz
    umarım anlatabildim, zerre anlamıyorum bu fon olayından
    Hesabınıza geçtiği gün fiyatından; sizin talimat verdiğiniz gün paranız bloke edilir (galiba repoda veya PPF'da değerlendiriyorlar), hesabınıza geçtiği gün parayı çözüp ödemeyi yapıyorlar; fonlarınızı ve kalan parayı hesabınıza aktarıyorlar.

Sayfa 450/543 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •