Sayfa 494/543 İlkİlk ... 394444484492493494495496504 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. işbankası yabancı fonları artık almak zor oluyor. Geçen gün TMG almak istediğim direkt alamazsın dedi. Bugün 9 buçuk gibi bari TDG alayım dedim öğlen alış talimatımı kendiliğinden iptal etmişler. Millet dolara endeksli enstrümanlara dönmeye benden önce başlamış.

2.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    işbankası yabancı fonları artık almak zor oluyor. Geçen gün TMG almak istediğim direkt alamazsın dedi. Bugün 9 buçuk gibi bari TDG alayım dedim öğlen alış talimatımı kendiliğinden iptal etmişler. Millet dolara endeksli enstrümanlara dönmeye benden önce başlamış.
    %40 stopaja yakalanma korkusu da olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    işbankası yabancı fonları artık almak zor oluyor. Geçen gün TMG almak istediğim direkt alamazsın dedi. Bugün 9 buçuk gibi bari TDG alayım dedim öğlen alış talimatımı kendiliğinden iptal etmişler. Millet dolara endeksli enstrümanlara dönmeye benden önce başlamış.
    Aynısı benim başıma geldi. Vakifbank üzerinden geçen hafta çarşamba, perşembe ve cuma günü sabahtan vermiş olduğum alım talimatları otomatik olarak iptal edildi.

4. Merhaba,
    Yavaştan hisse fonlarına giriş yapmayı düşünüyorum. Öne çıkan, portföyünüzde yer alan memnun olduklarınızı söyleyebilir misiniz lütfen?

5.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Hiç böyle bir zorluk yaşamadım. Ama bundan sonra ne olur bilinmez.

6. Bitcoin 6 ayılık kazanç, dolar bazında % 151.

7.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Yavaştan hisse fonlarına giriş yapmayı düşünüyorum. Öne çıkan, portföyünüzde yer alan memnun olduklarınızı söyleyebilir misiniz lütfen?
    TTE mutlaka bulundurun derim.

8.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Merhaba,
    gelecekte en çok kazandıracak olan TTE
    yapay zeka ve teknoloji hisselerine yatırım yapıyor
    ilk çıktığında az almıştım o zaman 0,3 yada 0.4
    şimdi topluyorum, maliyet 0.9 oldu
    bu 3-4 yıl tutabileni ihya eder, banka sağlam
    dı neym of dı bank iz amiral
    ben altında sert düşüş bekliyorum
    2200 e dokunsun 7 ay sonra 1770 e tekrar gelir
    döviz gider altın gitmez, TA grafikte gördüğüm bu
    karar sizin
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Sayfa 494/543 İlkİlk ... 394444484492493494495496504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •