Sayfa 497/543 İlkİlk ... 397447487495496497498499507 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Tefas getirileri alip bir gun onceki saat 1530 usd kuru alin oranlayin usd fiyati ortaya cikar onlar ile de fonlarin usd grafiklerini cizebilirsiniz dostlar

Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    EUR ile ihraç edilen fonların getirileri gerçekten çok kötü. Hatta eksi dahi yazabilirsiniz. USD ile çok daha iyi getiriler var. Tefastaki getiriler TL olunca da yanıltıcı oluyor. Elinde EUR bulunduranlar için ben de arayış içindeyim.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Elimdeki bir miktar euro ile ZP9 satıp TJT almıştım ama bunda hiç iş yokmuş, zaten çok az getiriyordu, hafta sonu 15 günlük getiri gitmiş bir o kadar da eksiye geçmiş, nereye el atsak kuruyor.
    EUR fonlarin son bir aylik getiri durumu, buradaki negatifler yerine keske pozitifler sizinle olsaydi dostuma

Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    EUR ile ihraç edilen fonların getirileri gerçekten çok kötü. Hatta eksi dahi yazabilirsiniz. USD ile çok daha iyi getiriler var. Tefastaki getiriler TL olunca da yanıltıcı oluyor. Elinde EUR bulunduranlar için ben de arayış içindeyim.
    EUR fonlarin son bir aylik performansi, buradan kontrol edip dogrulari secebilirsiniz

4.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Elimdeki bir miktar euro ile ZP9 satıp TJT almıştım ama bunda hiç iş yokmuş, zaten çok az getiriyordu, hafta sonu 15 günlük getiri gitmiş bir o kadar da eksiye geçmiş, nereye el atsak kuruyor.
    TJT nin % 90 ı Kamu Dış Borçlanma Araçları ve CDS ile doğrudan ilgili. Son günlerde de cds ufak ufak artıyor bu da getirileri eksi yönde etkiliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    ......
    ..............................................

RPS - Dibs (döviz)
    ODS - Dibs (döviz)
    01.03.2024 ile 19.03.2024 arası getirileri(USD)

RPS: % - 0.05

ODS: % - 0.14

Mart başından beri cds in yavaş yavaş yükselmesi eksi getiriye neden olmuş olabilir mi acaba?

6. BIH hsyf son 3 ayda acayip şeyler yapmış. 3 ayda %65 getiri.
    Sürekliliği olacak mı bakalım.

7. Arbitraj hisse senedi serbest fonlarıyla ilgilenenler için yeni bir seçenek: FS5

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
    IPV fonu alan var mı aranızda nasıl?
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 497/543 İlkİlk ... 397447487495496497498499507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •