Sayfa 498/543 İlkİlk ... 398448488496497498499500508 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    BIH hsyf son 3 ayda acayip şeyler yapmış. 3 ayda %65 getiri.
    Sürekliliği olacak mı bakalım.
    yüzde 165 te yapsa sadece seyredilir. çünkü 100 milyon gibi küçük bir payla ihraç edilip birkaç gün içinde de dolmuş. belki de bu sayede iyi gidiyor. üstüne ağırlık çökmüyor, kuşlar gibi uçuyor

2. Dzm, sıçmıştı, sıvamaya devam ediyor

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    EUR fonlarin son bir aylik getiri durumu, buradaki negatifler yerine keske pozitifler sizinle olsaydi dostuma
    Elinize sağlık Servet Bey. Faiz getirileri yıllık EUR faiz eşlenikleri sanıyorum. bir de bu fonların EUR getirilerine nereden ulaşıyorsunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    EUR fonlarin son bir aylik getiri durumu, buradaki negatifler yerine keske pozitifler sizinle olsaydi dostuma
    pozitifi beni bulmaz ki, nerede negatif var ben onu bulurum neyse ki miktar fazla değil, bu tablo çok faydalıymış eline sağlık sağol.

Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    TJT nin % 90 ı Kamu Dış Borçlanma Araçları ve CDS ile doğrudan ilgili. Son günlerde de cds ufak ufak artıyor bu da getirileri eksi yönde etkiliyor.
    maalesef öyleymiş bu kadar düşünce anlamış oldum, cds'den bu kadar etkilendiğini bilsem bulaşmazdım, dzm de düşmeye başladı ama onun etkilendiğini biliyordum, neyse artık ilk fırsatta satarım cds'ler düşeceği kadar düşmüştü zaten.

5. OJT bugünkü piyasayı(yerli hisse, TTE fonu ve Yabancı etf'ler), yarın değil öbür günkü fiyatına yansıtıyor gibi geldi bana.
    Ya da şöyle oluyor
    İçindeki yerli hisseler ertesi gün
    İçindeki TTE ve Yabancı hisseler diğer gün yansıyor olabilir.
    Takip eden varmı.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    OJT bugünkü piyasayı(yerli hisse, TTE fonu ve Yabancı etf'ler), yarın değil öbür günkü fiyatına yansıtıyor gibi geldi bana.
    Ya da şöyle oluyor
    İçindeki yerli hisseler ertesi gün
    İçindeki TTE ve Yabancı hisseler diğer gün yansıyor olabilir.
    Takip eden varmı.
    OJT benim de takibimde. Dediğinize katılıyorum. Yarın muhtemelen %1 üzerinde bir getiri olacağını düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    OJT benim de takibimde. Dediğinize katılıyorum. Yarın muhtemelen %1 üzerinde bir getiri olacağını düşünüyorum.

Yanlış bilmiyorsam içinde Yabancı Hisse ve Yabancı ETF olan TEFAS fonlarında, fiyat kendi borsasının gün sonu kapanıışındaki değeri değil, bizdeki saat 18:00 deki anlık fiyat değeri dikkate alınıyor ve hesap bir sonraki gün ona göre yapılıyor, ertesi gün hesaplaması için.

Saat 18:00 diye hatırlıyorum. Farklıysa bilen düzeltsin.

8.  Alıntı Originally Posted by ottomand Yazıyı Oku
    Fiba mobil uygulamasinda fon market bolumunde serbest usd fon getiri grafigi dolar olarak aylik 3 aylik 6 aylik yillik gorulebiliyor bilginize
    Ama sadece Fiba fonlarını gösteriyor.

Sayfa 498/543 İlkİlk ... 398448488496497498499500508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •