Sayfa 523/549 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533 ... SonSon
Arama sonucu : 4392 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. fon satış da saat 15.00 dan önce para gelmiyo banka ile mi alakası var genel kural mı nkolay, kullanıyorum 13 den önce gecede zaman kaybı olmazsa
    Param yok kafam rahat

2. Eurobond sayfasına yazmıştım buraya da paylaşmak istedim

18 yıllık bir fon macerası da başladı çünkü

Kızım için (22 günlük ) 1 adet eurobond'a ek olarak,

ZFB - AK PORTFÖY FİNTEK VE BLOKZİNCİRİ TEKNOLOJİLERİ DEĞİŞKEN FON
    KHA - A1 PORTFÖY İKİNCİ HİSSE SENEDİ (TL) FONU
    MAC - MARMARA CAPITAL PORTFÖY HİSSE SENEDİ

3 adet fon aldım kızımın hesabında yıllarca bozmamak adına

Bakalım performanslar nasıl olacak, umarım 18 sene sonra ne vizyoner babam varmış der

3. Herkesin bu sene en çok hayalkırıklığına uğradığı fon galiba HDA oldu ama bana göre 2023'ün açık ara loser fonu BUY.

Hatırlarsanız ne tantanalarla işleme açılmıştı yaz aylarında, herkes BUY'ı konuşmuştu, şimdi de tam 50 bin civarında yatırımcısı var.

Ama fonun performansı rezalet; Yiğit beyin sevgili kızını fonun başına koysanız, bundan daha iyi bir performans gösterir, öyle bir beceriksizlik örneği var ortada.

Galiba ilk açtıklarında fona ne aldılarsa, sonrasında da öylece bırakmışlar. Fon kendi kendine takılıyor, ama takılırken de yatırımcılarının yatırımlarını da çöpe çeviriyor, Rezalet puanım: 10 üzerinden 10

İşin garip yanı, bir haftadır bakıyorum, fon yatırımcı sayısında kayda değer hiçbir düşüş yok.

4. Selamlar, OJT gibi usd alınabilen döviz fonlarda sattıktan sonra da hesaba para usd olarak geçiyor değil mi ? tcmb kurdan tl'ye dönüp yatırmıyorlar inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    Selamlar, OJT gibi usd alınabilen döviz fonlarda sattıktan sonra da hesaba para usd olarak geçiyor değil mi ? tcmb kurdan tl'ye dönüp yatırmıyorlar inşallah.
    zp6 ve tpf fonunu dolar ile almıştım satınca dolar yatırdılar.

6.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    Selamlar, OJT gibi usd alınabilen döviz fonlarda sattıktan sonra da hesaba para usd olarak geçiyor değil mi ? tcmb kurdan tl'ye dönüp yatırmıyorlar inşallah.
    OJT Fonunu USD ile alamazsınız

7.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    OJT Fonunu USD ile alamazsınız
    Ojb olacakti

8.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Herkesin bu sene en çok hayalkırıklığına uğradığı fon galiba HDA oldu ama bana göre 2023'ün açık ara loser fonu BUY.

Hatırlarsanız ne tantanalarla işleme açılmıştı yaz aylarında, herkes BUY'ı konuşmuştu, şimdi de tam 50 bin civarında yatırımcısı var.

Ama fonun performansı rezalet; Yiğit beyin sevgili kızını fonun başına koysanız, bundan daha iyi bir performans gösterir, öyle bir beceriksizlik örneği var ortada.

Galiba ilk açtıklarında fona ne aldılarsa, sonrasında da öylece bırakmışlar. Fon kendi kendine takılıyor, ama takılırken de yatırımcılarının yatırımlarını da çöpe çeviriyor, Rezalet puanım: 10 üzerinden 10

İşin garip yanı, bir haftadır bakıyorum, fon yatırımcı sayısında kayda değer hiçbir düşüş yok.
    Kesinlikle katılıyorum değerli hocam. Rezalet ötesi bir fon. HDA gene bir şekilde toparladı, bu BUY fonu tam bir fiyasko oldu. Bende de az miktarda var ve hala zarar %15 civarında, 6 ay falan geçti aradan galiba ilk aldığımdan beri. Bence bir diğer rezil fon da TZL, ata portföy galiba. Mehmet Gerz bile bezmiş bu fondan

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 523/549 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •