Sayfa 495/543 İlkİlk ... 395445485493494495496497505 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Dün saat 11 gibi günlük ihtiyaçlar için 3000tl lik ppz para piyasası fon satışı vermiştim emir gerçekleştirilmemiş. İlk kez böyle bir durumla karşılaştım.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    gelecekte en çok kazandıracak olan TTE
    yapay zeka ve teknoloji hisselerine yatırım yapıyor
    ilk çıktığında az almıştım o zaman 0,3 yada 0.4
    şimdi topluyorum, maliyet 0.9 oldu
    bu 3-4 yıl tutabileni ihya eder, banka sağlam
    dı neym of dı bank iz amiral
    ben altında sert düşüş bekliyorum
    2200 e dokunsun 7 ay sonra 1770 e tekrar gelir
    döviz gider altın gitmez, TA grafikte gördüğüm bu
    karar sizin
    Tte yerli teknoloji şirketlerinde hangisinde yapay zeka var acaba ?

3.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Dün saat 11 gibi günlük ihtiyaçlar için 3000tl lik ppz para piyasası fon satışı vermiştim emir gerçekleştirilmemiş. İlk kez böyle bir durumla karşılaştım.

Bazen bankalarda yazılımsal arızalar oluyor ve TEFAS a iletemiyorlar. Emir gönderdikten sonra emir kesin iletildi ise her zaman gerçekleşir. Yoksa karşı portföy şirketi kurum Takasbanka sağlam ceza ödüyor. Bankanızı arayıp sorun gerçekleşmeme sebebini. %99 yazılımsal veya sistemsel bir arızadan dolayı iletememişlerdir.

4.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Dün saat 11 gibi günlük ihtiyaçlar için 3000tl lik ppz para piyasası fon satışı vermiştim emir gerçekleştirilmemiş. İlk kez böyle bir durumla karşılaştım.
    Günlük ihtiyaçlar için üçe beşe bakmadan çalıştığım bankanın PPF sini alıyorum. Acil bir iihtiyaçta anında satıyorum. Ama belli bir zaman büyük meblağ olarak PPF alıyorsam getirisi yüksek olanı tercih ederken yine ihtiyaç için bir miktar PPF de yine çalıştığım bankanın PPF sini bulunduruyorum.Alış satış saati sorun olmuyor.

5. Bugün sattı, dün satış verdiğim başka bir döviz fonunu da satmamış, heralde yukarıda denildiği gibi bir aksaklık olmuş, t+2 hisse ödemesi olsaydı temerrüde girmiştik yok yere...
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. vay anam vay babam. sonunda altın da karaborsaya düştü. yıl 2024 ama 70'li yılları da mumla arayacağız herhalde. uluslararası piyasada ons altın 2156 dolar, bist kıymetli madenlerde bu gün oluşan fiyat 2280 dolar. yani altın fonlarında da yüzde 6 makas oluştu. yarınki fiyatlar yüzde bir buçuğa yakın artı yazacak

7. Merhaba arkadaşlar .
    Yapı Kredi Bankası hesaplarından fon aldığımızda , yıllık bir hesap ücreti alıyorlar mı ? Alıyorlar ise ne kadar ?

8. Elimdeki bir miktar euro ile ZP9 satıp TJT almıştım ama bunda hiç iş yokmuş, zaten çok az getiriyordu, hafta sonu 15 günlük getiri gitmiş bir o kadar da eksiye geçmiş, nereye el atsak kuruyor.

Sayfa 495/543 İlkİlk ... 395445485493494495496497505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •