Sayfa 521/548 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531 ... SonSon
Arama sonucu : 4384 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    2 adet rep verdim, tşklr
    Makam mevkide gozumuz yok yine de cok incesiniz tskler buralardan edindigimiz bilgiler normal sartlarda edinemedigimiz bilgiler olabiliyor keza yasanan tecrubelerden faydanlamak da yine oyle burasi degerlidir bildigimizi kendimize saklamanin iki satir yazi yazmanin kimseye kulfeti olmamali

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    demokraside çare tükenmez. indirin vakıf bankın tradeonline uygulamasını. müşterisi olmak şart değil. varsayılan olarak takip ettiklerim diye sayfa olur. ayarlardan fonlar adını vereceğiniz yeni sayfa oluşturup istediğiniz fonları aratarak buraya ekleyin. özellikle saat 9 sonrası merak ettiğiniz fon varsa alarm kurup fon fiyatı gelir gelmez bakın. tefaşı da ne yaparsanız yapın artık.
    Tesekkurler sn hayrani. Buna benzer diger uygulamalari deneyimleyenler var mi aramizda ? En iyisi ve en begendiginiz hangisi acaba ?

qnb finans invest
    yapi kredi yatirim dunyam
    vakifbank trade online

Diger benzerlerini bilmiyorum.

3. Stopaj İstisnası İçin Son Gün 30 Nisan 2024.

23 Aralık 2020'de başlayan ve bazı fonlarda alım/satım kazancı üzerinden alınan stopajın %0'a çekilmesini sağlayan istisnanın son günü 30 Nisan 2024.

Eğer bu tarih tekrar uzatılmazsa, istisna kapsamındaki fonlardan elde edilen kazançlardan tekrar stopaj kesilmeye başlayacak.

Çok Önemli Ayrıntı:
    30 Nisan 2024'ten önce istisna kapsamındaki fonlardan almış olan yatırımcılar, bu fonları ne zaman satarlarsa satsınlar stopaj ödemeyecekler.
    30 Nisan'dan sonra fon alan yatırımcılar ise doğrudan stopajlı fon almış olacaklar.

Stopaj istisnası kapsamında olan fonlar hangileri:
    Para piyasası fonları
    Fon sepeti fonları (unvanında yabancı ifadesi geçenler hariç)
    Kıymetli maden fonları
    Katılım fonları (döviz kira sertifikası olanlar hariç)
    Borçlanma araçları fonları (kısa/orta/uzun/özel Sektör) (unvanında Eurobond ve yabancı ifadesi geçenler hariç)

Değişiklik Olmayan Fonlar:
    Hisse senedi fonları
    Portföylerinin %51'ini aşan miktarda Türkiye'de işlem gören hisse senetlerinden oluşan yatırım fonları (bir yıldan fazla süreyle elde tutulmasından elde edilen kazançlarda)

4. 29 marttan 2 nisan bugüne kadar das, dov benzeri fonlar sıfır getirimi getirmiş, bana mı öyle geldi. Tamam paskalya tatili vardı da bunlar hisse misse içermiyor ki, getiri olmaması ne alaka?

5.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    29 marttan 2 nisan bugüne kadar das, dov benzeri fonlar sıfır getirimi getirmiş, bana mı öyle geldi. Tamam paskalya tatili vardı da bunlar hisse misse içermiyor ki, getiri olmaması ne alaka?
    Ben de aynı merakla yatırım bölümünü aradım, sordum. Çok az da olsa yabancı tahvil varmış bu nedenle fiyatlar çarşamba sabah açıklanırmış. Satış verirken de bugün verirseniz yarın sabah ki fiyattan işlem görür.

6. Tamamdır, getirisiz geçmesin de 🫡. Heralde biraz kilitleyecekler gibi döviz fiyatlarını, hiç değilse damlasın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Fon alımı için vakıfbank'dan alım yapan var mı aranızda bilmiyorum ama Tefasdan aldığım IPV fonu 3 gündür güncellenmiyor.. Fiyat artışıda yansıtılmıyor.. Kıllandım valla ... İyigelir ve tefasdan takip ediyorum
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Fon alımı için vakıfbank'dan alım yapan var mı aranızda bilmiyorum ama Tefasdan aldığım IPV fonu 3 gündür güncellenmiyor.. Fiyat artışıda yansıtılmıyor.. Kıllandım valla ... İyigelir ve tefasdan takip ediyorum
    Aklınız varsa bu seçim sonuçlarından sonra alayı batık olan bu devlet bankalarında 1 delikli kuruş bile tutmayın derim..

Sayfa 521/548 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •