Sayfa 525/544 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535 ... SonSon
Arama sonucu : 4352 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Dolara arada bir böyle süper faiz verildiğine göre doların düşüşü hikaye demektir. Bayramdan sonra Şimşek ABD den ne getirecek bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    TZL - ZİRAAT PORTFÖY PARA PİYASASI (TL) FONU. Yanlışlık var sanırım.
    Evet özür, kodu TLZ olacaktı

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    TZL - ZİRAAT PORTFÖY PARA PİYASASI (TL) FONU. Yanlışlık var sanırım.
    Sayın Supremegod bey, TLZ demek istedi. Ata Portföy Analiz Hisse Senedi Fonu. O analiz kelimesi ne farklılık getiriyorsa artık; sanki diğerleri hangi hisseye yatırım yapacaklarını torbadan kura çekerek belirliyorlar.

TLZ, ilk başta çok uyuşuktu, sonra bir şahlandı, sonra düz bir platoda öyle bir patinaj yapmaya başladı ki sanki doğduğumdan beri pay birim fiyatı 11 liraymış gibi geliyor. Bu aradaki dalgalanmalar neye göre oluyor, nasıl bu kadar farklı oluyor anlayamıyorum.

4. Bu arada dün borsadaki sağlam yükselişe karşın, çoğu hisse fonlar yerinde saymış, hatta sürpriz sürpriz eksi getiriye bile rastladım.

5.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    arkadaşlar salı sabahı vereceğim tl fon talimatı diğer pazartesi gerçekleşmiş olur mu? kesin bilgisi olan var mı?
    Evet ama saati çok önemli, mümkünse en erken saatte emir göndermeye çalışın

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Evet ama saati çok önemli, mümkünse en erken saatte emir göndermeye çalışın

Teşekkürler. son saat 11.30'muş. en geç 11'de vermek lazım.

7. Nasdaq Endeksi / Commodities Endeksi

8.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Genelde direkt dolarla alınan DAS ve FBI fonlarını excel sayfasında her gün izlerim. DAS bir tık önde gider. fakat bu sabah şok bir şey fark ettim, yanlışlık mı var diye bir daha baktım ama doğru. Umarım akşama düzeltme gelmez. Her gün %01 gibi getirisi olan DAS bugün %06 getirmiş. 100 bin dolara bir gecede 62 dolar faiz. Şahane.
    Bende de bir miktar DAS var boşta dolan doları DZM,KRS ve DAS olarak üçe bölmüştüm, şimdilik en iyisi KRS ama uzun vadede bunlar çok değişir tabi, euro olarak da TJT var bu da biraz riskli şimdi daha yüksek miktar euro için alternatif arıyorum, fon mu eurobond mu alayım bilemedim.

Sayfa 525/544 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •