Sayfa 385/543 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Foncu beyefendi ahahaha gülmekten altıma zıçtım...Borsada fonda beyefendi olunmaz bijjj olunur. Zaten kızlar ve para bijjlere ilgi gösterir beyefendilerle arkadaş olur, bişiy vermez...

2.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Kurumların halini anlamak için yediğimize içtiğimize çalıştığımız ortamlara bakmak yeterli
    Limon dostum limon dostum bırak bu işleri musikinas olalım, davul çalalım eğlenelim...

3. fon içeriğindeki hisseleri gösterecek uygulma var mı fintables.com gösteriyo ama yerli hisseleri dvt fonun daki yabancı hisseleri göstermiyor
    Param yok kafam rahat

4.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    fon içeriğindeki hisseleri gösterecek uygulma var mı fintables.com gösteriyo ama yerli hisseleri dvt fonun daki yabancı hisseleri göstermiyor

https://fundflux.io/fund/dvt

5. Amerikan borsasının motoru para arzıdır. Para arzı artacak mı? Artacaksa Amerikan borsası yükselir, yoksa yükselmez. FED in faizleri düşürmeleri lazım. 1 Yıllık için %5.5 faiz çok yüksek Amerika için.

İflaslar artıyor. FED in faizleri düşürmesi lazım.

FED faizleri de düşüremiyor enflasyon canavarı hortladı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
    HDA mağdurlarına geçmiş olsun ,umarım başka taraftan telafi ederler.
    Günlerdir konuşulan fona çatlak sesler çıksada ;burası her kese açık .Fon çalışanı da yazabilir, bilmeden ona inananlarda yazabilir. Bu yüzden her yazanı okuyup ,akıl süzgecinden geçirmek gerekir. Kimseye kızmanın anlamı yoktur.
    Kendi adıma yazılan çizilenlerden çok şeyler öğrenip, kendime dersler çıkardım.
    Her kim yazılana taş koyuyor ise, bilin ki gocunuyordur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Bu aralar haftasonu boş kalmasın diye banka ppf si alırken çok geçe kalmamak lazım.

2 haftadır cumaları akbank'ta ale avt stok yok uyarısı alıyorum.
    Akbankta ALE kodlu para piyasası fonunu saat 15:00 a kadar garantili bir şekilde alabiliyorsunuz. O saatten sonra stok yok uyarısı vermeye başlayabiliyor ve saat 17:00 a kadar olan zaman diliminde ara ara denemeler yaparak yine de alabiliyorsunuz.. tabi milyon TL lı rakamlar sözkonusu ise hepsine alamayabilirsiniz.Geç saatlerde alabilmenizin koşulu ise herhangi bir Akbank müşterisinin şubeden yada mobil bankacılıktan fon satışı yapması. Eğer bunu yakalayabilirseniz ne kadar sattı ise o kadar alınabiliyor..
    Ancak erken saatte(15:00 ve öncesi) alım denemelerinde hiçbir sorun olmuyor.

8. Kırmızı bankanın alternatifi olan Avrupa fonu var mı? Kırmızı banka ile de hoşlaşmıyorum. Hedef, İstanbu, Ak bunların fonlarını almam. Önerisi olan var mı AFV harici? Avrupa çok geride kaldı.

https://fundflux.io/fund/afv

Sayfa 385/543 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •