Sayfa 36/551 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 4402 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Selamlar hocam DZM'yi nasıl alabildiniz acaba? Ben TL ile birkaç kez almaya çalıştim ama sürekli REDDEDİLDİ mesajı veriyor. TL olarak bu fonu alabilmek mümkün mü acaba

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben usd olarak aldım, tl. olarak da alınıyor tabi, minimum alım miktarı yüksek desek değil 1 olarak görünüyor, tek ihtimal dolu olduğu için reddediyordur, bu durumda sık sık denemek gerekiyor tutturana kadar.

2. Şimdi de İsrail-Filistin ve belki İran kargaşaları başladı.
    Bakalım borsalara nasıl etki edecek bu karışıklıklar.

3. Attack on Israel likely to boost appeal of gold, safe haven assets - REUTERS

https://www.reuters.com/world/middle...ts-2023-10-08/

4.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    ben usd olarak aldım, tl. olarak da alınıyor tabi, minimum alım miktarı yüksek desek değil 1 olarak görünüyor, tek ihtimal dolu olduğu için reddediyordur, bu durumda sık sık denemek gerekiyor tutturana kadar.

Bu serbest fonları alacağınıza uygun zamanlarda DIBS veya EuroBond alın. Getirisi garanti olsun.

İş, Ziraat, veya Garanti den EuroBond veya DİBS alın bu serbest döviz fonları alacağınıza. Daha fazla getiri sağlarsınız. İsterseniz son 1 seneyi kıyaslayın hepsi ile. DİBS ve EuroBond bu döviz fonlarının hepsinden daha fazla getirdi.

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Attack on Israel likely to boost appeal of gold, safe haven assets - REUTERS

https://www.reuters.com/world/middle...ts-2023-10-08/
    Zaten bu ortamda da artmazsa ne işe yarar bu bilmiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bu serbest fonları alacağınıza uygun zamanlarda DIBS veya EuroBond alın. Getirisi garanti olsun.

İş, Ziraat, veya Garanti den EuroBond veya DİBS alın bu serbest döviz fonları alacağınıza. Daha fazla getiri sağlarsınız. İsterseniz son 1 seneyi kıyaslayın hepsi ile. DİBS ve EuroBond bu döviz fonlarının hepsinden daha fazla getirdi.
    USD DIBS var mı bu dönem . İş Bankasında göremedim

7. USD DIBS daha önce TEBden almıştım şimdi listelenmiyor. İşbankasında da yok. Son haftalarda alım yapan forumdaşlar hangi bankadan aldıklarını paylaşırlarsa sevinirim.

8.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku

Garanti de oluyordu ama artık göremiyorum, miktar çok olmadığı için alıp almamakta kararsız kalmıştım, yüklü miktarda dolar alacak olursam şu an uygun mu bilmiyorum ama birkaç parça eurobond almayı düşünüyorum zaten.

Sayfa 36/551 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •