Sayfa 526/553 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536 ... SonSon
Arama sonucu : 4418 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Genelde direkt dolarla alınan DAS ve FBI fonlarını excel sayfasında her gün izlerim. DAS bir tık önde gider. fakat bu sabah şok bir şey fark ettim, yanlışlık mı var diye bir daha baktım ama doğru. Umarım akşama düzeltme gelmez. Her gün %01 gibi getirisi olan DAS bugün %06 getirmiş. 100 bin dolara bir gecede 62 dolar faiz. Şahane.
    Veriyi çeken türde excell dosyasi ise paylasabilir misiniz sn.Canlı

2. Kripto için banka alt yapılı bir platform geldi.
    Ak yatırım ana ortak.
    https://stablex.com.tr/

Deneyen olur da deneyimlerini yazarsa makbule geçer.

Kripto borsalarının yasal alt yapısı olmadığı ve bakkal açmakla kripto borsa/platform açmak arasında hiç bir fark olmadığından güven açısından uzak kaldım bu alandan.
    Ama bun da hiç değilse kurumsal bir alt yapı var gözüküyor.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kripto için banka alt yapılı bir platform geldi.
    Ak yatırım ana ortak.
    https://stablex.com.tr/

Deneyen olur da deneyimlerini yazarsa makbule geçer.

Kripto borsalarının yasal alt yapısı olmadığı ve bakkal açmakla kripto borsa/platform açmak arasında hiç bir fark olmadığından güven açısından uzak kaldım bu alandan.
    Ama bun da hiç değilse kurumsal bir alt yapı var gözüküyor.
    Coin felsefesine aykırı. Örneğin BinanceTR hesabınız olsa 7/24 ve 365 gün alış satış emri verebiliyorken bu akbank iştiraki sadece hafta içi işlem saatleri açık.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

4.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Coin felsefesine aykırı. Örneğin BinanceTR hesabınız olsa 7/24 ve 365 gün alış satış emri verebiliyorken bu akbank iştiraki sadece hafta içi işlem saatleri açık.
    Öyleyse çok tuhaf olmuş, komisyonları ne durumda acaba.

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    ZBJ birinciliğe yükseldi. https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=ZBJ

KIE
    NVB
    PPT
    EIL

BGP altıncılığa geriledi.

Herbokologları yoruma çağırıyorum.

Maraba Televole.

6.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    altıncılar kısa-orta vadede dolar bazında %20-30 para kaybedecek. it köpek hemen saldırdığı için neden yazamıyorum ama yıl sonu dalga geçmeye mecbur gelicem ondan kaçarınız yok: ) eh bu yabancı bankaların tahminlerine 100 defa kandırılanın da hakkı artık..

Maraba Televole.

7.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Maraba Televole.

8.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Genelde direkt dolarla alınan DAS ve FBI fonlarını excel sayfasında her gün izlerim. DAS bir tık önde gider. fakat bu sabah şok bir şey fark ettim, yanlışlık mı var diye bir daha baktım ama doğru. Umarım akşama düzeltme gelmez. Her gün %01 gibi getirisi olan DAS bugün %06 getirmiş. 100 bin dolara bir gecede 62 dolar faiz. Şahane.

DAS ve DOV fonlarında yönetim ücreti çok yükseltilmiş. Kap ta cuma günü duyurdular. Artık eskisi kadar getiri beklemeyin. Yönetim ücreti DAS %0.6 ve DOV %0.45 oldu. Sıralamada giderek aşağı düşebilir.

Sayfa 526/553 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •