Sayfa 543/543 İlkİlk ... 43443493533541542543
Arama sonucu : 4342 madde; 4,337 - 4,342 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Yurtdışı borsa fonları satım valörü T+3 şeklinde...Fon fiyatı satış emri girdiğimiz gün sonu T+0 , T+1 ,T+2 deki değerlerden hangisi ile gerçekleşiyor...Tecrübesi olan paylaşırsa memnun olurum...

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Yurtdışı borsa fonları satım valörü T+3 şeklinde...Fon fiyatı satış emri girdiğimiz gün sonu T+0 , T+1 ,T+2 deki değerlerden hangisi ile gerçekleşiyor...Tecrübesi olan paylaşırsa memnun olurum...
    Satış emri verdiğiniz gece oluşan fiyattan yani ertesi sabah tefasta gördüğünüz fiyattan satılır.
    3 gün sonra öğle sonrası hesabınıza yatar.

3. Endeksin yeni zirvelere yöneldiği şu günlerde herkesten hem yönetim ücreti bazında, hem de getiri bazında önde gördükleri fonları yazmalarını rica ediyorum. llk ben paylaşayım. GBH'ı şu ara epey önde görüyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Selamlar sayın Kastirsef. Nkolay'in ne tür avantajları var acaba? Cevabınız için şimdiden teşekkürler

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşağıda beğendiklerimi listeledim.

Fon alırken mutalaka valör fonu alıyor paranız alıma kadar iyi bir getiri elde ediyor. Dandik bankalar gibi çöp orandan repo yapmıyor.

Mkk ücreti yok. Fon alım satım ücreti yok. Fast bedava. Eft bedava.

Saat 16:30 a kadar kendi idl ppf fonu alınabiliyor.

Gece 23:59 dan sonra kendi idl ppf sini satarsan yeni gün fiyatından bozuyor sabahı beklemeden.

Canın isterse döviz altın alım satım kurları iyi.

Nkolay bono ile en yüksek mevduata yakın bağlanabiliyor TL $ €.

Ücretsiz hesap açtırıp deneyin, beğenirseniz kullanın, beğenmezseniz kaybedeceğiniz bir şey yok, kullanmazsınız. Parasız.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Endeksin yeni zirvelere yöneldiği şu günlerde herkesten hem yönetim ücreti bazında, hem de getiri bazında önde gördükleri fonları yazmalarını rica ediyorum. llk ben paylaşayım. GBH'ı şu ara epey önde görüyorum..
    Getiri olarak bankacılık endeksi hisse fonlarını saymazsak BIO ve PHB.

BIO demişken sürdürülebilirlik hisse fonlarının tümü genelde iyi getiri sağlıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Aşağıda beğendiklerimi listeledim.

Fon alırken mutalaka valör fonu alıyor paranız alıma kadar iyi bir getiri elde ediyor. Dandik bankalar gibi çöp orandan repo yapmıyor.

Mkk ücreti yok. Fon alım satım ücreti yok. Fast bedava. Eft bedava.

Saat 16:30 a kadar kendi idl ppf fonu alınabiliyor.

Gece 23:59 dan sonra kendi idl ppf sini satarsan yeni gün fiyatından bozuyor sabahı beklemeden.

Canın isterse döviz altın alım satım kurları iyi.

Nkolay bono ile en yüksek mevduata yakın bağlanabiliyor TL $ â�¬.

Ücretsiz hesap açtırıp deneyin, beğenirseniz kullanın, beğenmezseniz kaybedeceğiniz bir şey yok, kullanmazsınız. Parasız.
    Çok teşekkür ederim sayın Kastirsef, bu özelliklerini hiç bilmiyordum. Zaten bir hesabım vardi ama kullanmıyordum, vesile oldunuz. Tekrar teşekkürler, bol kazançlar

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 543/543 İlkİlk ... 43443493533541542543

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •