Sayfa 509/544 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519 ... SonSon
Arama sonucu : 4347 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Alıntı Originally Posted by halu Yazıyı Oku
    merhaba bu ilk gönderimim oluyor galiba ama bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum. yorum yapan herkese çok teşekkür ederim, çokca faydalandım. ben de ufak çaplı bir şok yaşadım ama +%0,4942 olarak düzelttiler
    Bu fon BIST düşünce getirisi notur oluyor , ee BIST çıkacağına inanıyorsam daha çok getiri ararım

2. İş Bankası TMZ Sürdürülebilirlik Fon Sepeti Fonu bizlere merhaba demiş.

İş Bankası bu kadar çok fonla yakında kendi TEFAS sitesini kuracak.

3. Bu arada, Inveo Portföy Dönüş*türücü Teknolojiler Fon Sepeti Fonunda da (IUH) stopaj sıfırmış.

4.  Alıntı Originally Posted by Camit Yazıyı Oku
    Merhabalar, stopaj muafiyetli endüstriyel emtia fonu bulunuyor mu acaba? Emtia fon sepeti fonu olarak geçen fonlarda stopaj var mıdır?
    Endüstriyel metaller, tarım emtia ve petrole yatırım yapan, stopaj istisnasına tabi olarak Azimut Portföy, Ziraat Portföy ve QNB Finans Portföy Emtia Fon Sepeti Fonlarını biliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Endüstriyel metaller, tarım emtia ve petrole yatırım yapan, stopaj istisnasına tabi olarak Azimut Portföy, Ziraat Portföy ve QNB Finans Portföy Emtia Fon Sepeti Fonlarını biliyorum.
    Teşekkürler sayın hocam. Haftasonu içeriklerini inceleyeceğim

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    kzl yüzde 5,67 gelmiş. bunları birkaç günlük fiyat hareketi için almak tehlikeli. çünkü saat 4'te oluşacak fiyatı kimse tahmin edemiyor. internet uygulamalarında gördüğümüz ons ile uzaktan yakından alâkası yok. serseri mayın gibi ne olacağı belirsiz
    Üstüne üstlük almak da zor 2 gündür talep iptal veriyor. Çok da büyük rakamlar da istemediğim halde. Bir de nakit istiyor fon bloke de kabul etmiyor..

7. Türk Lirası gecelik referans faiz oranı-TLREF 52,7545 (Önceki 46,4953)

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Türk Lirası gecelik referans faiz oranı-TLREF 52,7545 (Önceki 46,4953)
    Yoncanın GTL bile 3 gecelik 0.4006 verdi faizler iyi kazandıracak.

Sayfa 509/544 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •