Sayfa 229/544 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 4348 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Muhtemelen birazdan düzeltme yapar. Tta fon düzeltmesini yaptı. Öğleden sonra da düzeltme yapmazsa tam kumar oynadılar demektir.

2.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Fon gurusu üstadların mekanına sorayım ; serbest döviz fonlarında TEFAS TL. getirileri yayınlıyor. Bankalar dövizle alınan fonların getirilerini dün ve bugün güncellememişler. ABD piyasaları kapalı olduğundan diyorlar. Öyleyse tefas nasıl getiri ölçüyor ?
    TL ile açıklanan fiyatlarda merkez kur ile hesaplandığı için merkez kura göre açıklıyorlar.

3. IPB'nin fiyat girişi sistemsel bir hata sonucu olmuş. Eleman düzeltileceğini söyledi.

4. rpd'den dönen param ppf'deydi. bugün eşit oranda AFS, YJK ve TI7 yaptım. tcmb faiz kararı 25 ocakta o zamana kadar bistte yukarı hareket beklemiyorum. 1 ayda da bu fonlar her halükarda faizi yener diye düşünüyorum.

5. arkadaşlar herkese selam bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim
    iki gündür tefas ta DZM ve DBH fonları getirileri sıfır görünüyor
    acaba bir hatamı var yoksa fonların getirisi mi durakladı
    selamlar sevgiler...
    Tüm Ekonomik Krizler Platonik AŞK Gibidir, Siz Acısını Dibine Kadar Yaşarsınız Ama Yaratıcısının Umurunda Bile Olmaz.....

Alıntı Originally Posted by sabırlabeklerim Yazıyı Oku
    arkadaşlar herkese selam bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim
    selamlar sevgiler...
    Deniz portföy'ün bazı fonları 2 gündür sıfır görünüyor.
    Bir problem var ancak bir açıklama yayınlanmadı.
    DVT ve DYN fonlarıda aynı şekilde.

7.  Alıntı Originally Posted by sabırlabeklerim Yazıyı Oku
    arkadaşlar herkese selam bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim
    selamlar sevgiler...
    ben görüştüm deniz portföy artık avrupa veya amerika biri dahi kapalı olduğu sürece türkiyede tefas fiyat değiştirmeme kararı almış. nerden estiyse artık. avrupa 2 ocakta açılacağı için o güne kadar fiyatlar sabit kalacak, 2 ocakta tüm kazançlar 1 günde yansıtılacakmış. sormayı unuttuğum konu o zaman 1 ocak'ta alım yapan 2 ocak'taki tüm kara ortak mı olacak? uygulamadan alım yapmayı denediğimde valör 2 ocak gözükmüyor, normal yarın gözüküyor. eğer cumaya kadar amerika piyasası yükselirse nakti olanlar için güzel fırsat olabilir.

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    ben görüştüm deniz portföy artık yurtdışı kapalı olduğu sürece türkiyede tefas fiyat değiştirmeme kararı almış. nerden estiyse artık. 2 ocağa kadar fiyatlar sabit kalacak, 2 ocakta tüm kazançlar 1 günde yansıtılacakmış. sormayı unuttuğum konu o zaman 1 ocak'ta alım yapan 2 ocak'taki tüm kara ortak mı olacak? uygulamadan alım yapmayı denediğimde valör 2 ocak gözükmüyor, normal yarın gözüküyor.
    Saçmalamışlar. Bütün borsalar açık. ABD, Avrupa, Asya vs. hepsi açık.

Sayfa 229/544 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •